Wisła Kraków. Rezerwy „Białej Gwiazdy” rozegrały pierwszy sparing

wisla.krakow.pl
Rezerwy Wisły Kraków coraz intensywniej przygotowują się do sezonu w IV lidze. W sobotę przed południem w Myślenicach podopieczni Mariusza Jopa rozegrali pierwszy sparing. Ulegli w nim Górnikowi II Zabrze 1:3.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, mało było sytuacji. W 10 min krakowianie objęli jednak prowadzenie, gdy po akcji Filipa Baniowskiego gola strzelił Marcin Bartoń. Wisła II mogła prowadzić wyże, bo jeszcze przed przerwą sytuację miał Karol Tokarczyk, ale uderzył tuż obok słupka.

Druga połowa toczyła się długo również w środku pola, ale końcówka meczu należała się już do Górnika II. Zabrzanie wyrównali w 68 min, a w 79 już prowadzili po rzucie karnym. Kropkę nad „i” Górnik postawił na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Wisła II Kraków - Górnik II Zabrze 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartoń 10, 1:1 Wąsik 68, 1:2 Barczak 79 karny, 1:3 Koseła 87.
Wisła II: Letkiewicz - Wiśniewski, Ramirez, Złoch, Sałamaj - Pieniądz, Tokarczyk, Sowa, Baniowski - Bartoń, Stanek. Grali też: Szewczyk, Stępak, Jania, Górkiewicz, Sarga, Szywacz, Gruszecki.