Wisła Kraków Pogoń Szczecin: "Biała Gwiazda" przegrała [ZDJĘCIA]

jkl
Pogoń Szczecin wygrała z Wisłą Kraków 2:0. (1:0). W 41. minucie rzut karny wykorzystał Edi Andradina. Drugą bramkę strzelił w 57. minucie Kolendowicz.

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Edi Andradina (41. karny), 2:0 Robert Kolendowicz (59).

Żółte kartki: Robert Kolendowicz, Maciej Dąbrowski, Cwetan Genkow, Łukasz Burliga.

Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz). Widzów 10 000.

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Peter Hricko, Hernani , Maciej Dąbrowski, Przemysław
Pietruszka (83. Mateusz Szałek) - Adam Frączczak (83. Radosław Wiśniewski), Takafumi Akahoshi,
Maksymilian Rogalski, Robert Kolendowicz - Edi Andradina, Donald Djousse (68. Mouhamadou Traore).

Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Jan Frederiksen, Gordan Bunoza, Kew Jaliens, Łukasz Burliga (71.
Marko Jovanovic) - Maor Melikson, Cezary Wilk, Michał Chrapek (65. Rafał Boguski), Łukasz Garguła
(76. Michał Szewczyk) - Cwetan Genkow, Ivica Iliev.