Wisła Kraków. Oceniamy piłkarzy „Białej Gwiazdy” za mecz w Łęcznej

Wisła Kraków rozegrała bardzo dobre spotkanie w Łęcznej i pokonała pewnie Górnika 3:0. To tym bardziej cenne, że krakowianie zagrali w zmienionym ustawieniu. Wypaliło i dzięki temu „Biała Gwiazda” nie tylko wygrała mecz, ale jeszcze przeskoczyła Puszczę w tabeli. Oceny za ten mecz muszą być wysokie.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

MIKOŁAJ BIEGAŃSKI    5Solidny występ, choć miał też szczęście gdy Krykun go ograł w drugiej połowie, ale nie trafił w pustą bramkę.
MIKOŁAJ BIEGAŃSKI 5

wisla.krakow.pl
MIKI VILLAR    6Zagrał jako wahadłowy i wywiązał się z tej roli bardzo dobrze.
MIKI VILLAR 6
Zagrał jako wahadłowy i wywiązał się z tej roli bardzo dobrze.

JOSEPH COLLEY    5Na siłę znaleźlibyśmy jakieś drobne potknięcia, ale generalnie zagrał solidny mecz.
JOSEPH COLLEY 5

IGOR ŁASICKI    6Kierował obroną Wisły dobrze, nie popełniał wielkich błędów. Był bardzo skoncentrowany. Było to widać.
IGOR ŁASICKI 6

DAWID SZOT    7Bardzo dobry występ na pozycji pół-lewego stopera. No i gola znowu dorzucił, a nie było to łatwe zmieścić piłkę w gąszczu nóg w polu kar
DAWID SZOT 7
Bardzo dobry występ na pozycji pół-lewego stopera. No i gola znowu dorzucił, a nie było to łatwe zmieścić piłkę w gąszczu nóg w polu karnym.

DAWID JUNCA    6Zagrał lepiej niż tydzień wcześniej z Zagłębiem. Forma rośnie, ale rozsądnie został zdjęty w przerwie. Nie pogłębił urazu, nie dostał kartki.
DAWID JUNCA 6
Zagrał lepiej niż tydzień wcześniej z Zagłębiem. Forma rośnie, ale rozsądnie został zdjęty w przerwie. Nie pogłębił urazu, nie dostał kartki. Na wtorek będzie gotowy do walki.

VULLNET BASHA    6Ponad godzina solidnej pracy w środku pola.
VULLNET BASHA 6
Ponad godzina solidnej pracy w środku pola.

IGOR SAPAŁA    8Występ na poziomie piłkarza ekstraklasy. Świetnie regulował tempo gry, zaliczył asystę. W środku pola grał jak profesor w tym meczu.
IGOR SAPAŁA 8

MICHAŁ ŻYRO    7Bardzo dobrze odnalazł się w tym ustawieniu. Pokazał, że najlepiej czuje się w polu karnym. Strzelił gola.
MICHAŁ ŻYRO 7

ANGEL RODADO    5Swoją pracę wykonał, ale z ofensywnych graczy Wisły wypadł jednak najsłabiej w tym meczu.
ANGEL RODADO 5

LUIS FERNANDEZ    7Dużo lepiej niż w meczu z Zagłębiem. Gola nie strzelił, ale miał udział przy dwóch golach, więc trudno nawet zastanawiać się czy dać
LUIS FERNANDEZ 7
Dużo lepiej niż w meczu z Zagłębiem. Gola nie strzelił, ale miał udział przy dwóch golach, więc trudno nawet zastanawiać się czy dać Hiszpanowi ocenę niższą niż siedem.

MATEUSZ MŁYŃSKI    6To był wreszcie całkiem dobry mecz tego chłopaka. Powalczył, nie dawał się rozstawiać po kątach rywalom, a całość zwieńczył w dodatku
MATEUSZ MŁYŃSKI 6
To był wreszcie całkiem dobry mecz tego chłopaka. Powalczył, nie dawał się rozstawiać po kątach rywalom, a całość zwieńczył w dodatku golem.

BARTOSZ TALAR    5Zagrał po dłuższej przerwie. Spokojny występ.
BARTOSZ TALAR 5
Zagrał po dłuższej przerwie. Spokojny występ.

KACPER DUDA    5Wszedł, zrobił swoje. Na wtorek będzie w pełni sił.
KACPER DUDA 5
Wszedł, zrobił swoje. Na wtorek będzie w pełni sił.

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI    BEZ NOTYKibice Górnika, którzy przez znaczą część meczu wyzywali Wisłę, gdy przy linii pojawił się Błaszczykowski, przywitali go
JAKUB BŁASZCZYKOWSKI BEZ NOTY
Kibice Górnika, którzy przez znaczą część meczu wyzywali Wisłę, gdy przy linii pojawił się Błaszczykowski, przywitali go gromkimi brawami.

JAMES IGBEKEME    BEZ NOTYWszedł na końcówkę meczu, gdy wszystko było już praktycznie rozstrzygnięte.
JAMES IGBEKEME BEZ NOTY
Wszedł na końcówkę meczu, gdy wszystko było już praktycznie rozstrzygnięte. wisla.krakow.pl