Wisła Kraków - Hapoel Tel Aviv 2:0

W drugim sparingu podczas zgrupowania w Austrii Wisła Kraków pokonała Hapoel Tel Aviv 2:0. Dziś swój sparing gra także Cracovia.

W trakcie wczorajszego meczu rozegranego w Austrii Wisła przeważała przez całe 90 minut, a przeciwnik stworzył groźne sytuacje tylko w pierwszej połowie.

Biała Gwiazda objęła prowadzenie w 32. minucie po tym, gdy piłka zagrana w pole karne przez Wojciecha Łobodzińskiego odbiła się od pleców izraelskiego obrońcy i... wpadła do bramki.

Wiślacy ustalili wynik jeszcze przed przerwą. Zdobywcą drugiego gola był brazylijski piłkarz Guedes Cleber.

Hapoel Tel Aviv – Wisła Kraków 0:2 (0:2)
0:1 Łobodziński 32’
0:2 Cleber 40’

Hapoel: Mizrah – Kende (67’ Huta), Badeer Topuzakov, Antebi – Telkiyski, Doani (46’ Lala), Natcho, Abutbul, Srur (54’ Dar) - Zahavi

Wisła: Pawełek (46’ Basić)– Singlar, Cleber, Głowacki (63’ Baszczyński), Diaz (81’Kmiecik) – Łobodziński (70’ Małecki), Sobolewski (63’ Boguski), Cantoro (46’ Piotr Brożek), Jirsak, Zieńczuk (75’ Dawidowski) – Paweł Brożek (63’ Niedzielan)

Żółte kartki: Paweł Brożek, Diaz (Wisła), Dar, Natcho (Hapoel)