Wisła Kraków - Apoel Nikozja 1:0 [wideo]

Aleksander Glowania
Nie możesz obejrzeć meczu Wisła Kraków - Apoel Nikzoja w ...
Nie możesz obejrzeć meczu Wisła Kraków - Apoel Nikzoja w ... Łukasz Żołądź
Nie możesz obejrzeć meczu Wisła Kraków - Apoel Nikzoja w telewizji? W MM Kraków relacja na żywo online w internecie!

Relacja Wisła - Apoel na żywo. Odśwież

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

22.35 KONIEC MECZU! Wisła wygrywa z Apoelem Nikozja 1:0 w pierwszym meczu. Za tydzień rewanż na Cyprze.

22.33 Z boiska, przy owacjach na stojąco, z boiska schodzi Patryk Małecki.

22.29
Wisła nadal prowadzi 1:0 i broni dobrego dla polskiej drużyny wyniku.

22.23
Zmiana w zespole mistrza Cypru. Schodzi Marcino, wchodzi Serb Jahić.

22.22 Kibice krzyczą "Smuda! Kto? Małecki!", dając do zrozumienia selekcjonerowi, że powinien powołać piłkarza Wisły do kadry.

22.20
Żółta kartka dla Charalambidesa.

22.16
Na trybunach feta, kibice skandują nazwisko Patryka Małeckiego, który po ściągnięciu koszulki po strzeleniu gola dostał żółtą kartkę.

22.13
GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! PATRYK MAŁECKI!!!!!!!

22.10
Zmiana w Wiśle. Schodzi Iliev, wchodzi Wilk. Za nami 67 minut spotkania.

22.02
A tak o pierwszej połowie, prosto z trybun przy Reymonta, pisze nasz dziennikarz obywatelski Darek Faron.

22.00
58 minut meczu za nami, ataki na obie bramki, ale na razie skuteczności brak.

21.52
Wisła nadal nieskuteczna i chaotyczna, ale coraz częściej atakuje bramkę mistrza Cypru.

21.47 Rozpoczynamy drugą połowę! I od razu pierwsz zmiana w Apoelu - schodzi Manduca, w jego miejsce Charalambides.

21.32
Koniec pierwszej połowy, na razie w bramkach 0:0, w kartkach - 1:1.

21.28
I kolejna żółta kartka, tym razem dla Manducy z Apoelu.

21.25 Żółta kartka dla Jovanovica.

21.20
Wisła ruszyła do ataku i więcej czasu przebywa na połowie rywala. Nadal jednak 0:0.

21.11 53% posiadania piłki piłkarzy Wisły, jednak przy Reymonta nadal bez bramek.

21.07
Świetna okazja Patryka Małeckiego w 22. minucie! Napastnik Wisły nie trafił
jednak czysto w piłkę, która minęła poprzeczkę o kilka metrów.

21.03 Apoel ciągle atakuje. Wisła gra dosyć nieporadnie, pierwsze 20 minut w wykonaniu podopiecznych Maaskanta nie na miarę Ligi Mistrzów.

20.58 Groźna sytuacja pod bramką Apoelu! Świetny strzał Nomeza z rzutu wolnego wyłapuje jednak cypryjski bramkarz.

20.55 10 minut meczu za nami, na razie bez bramek. Apoel zdecydowanie przeważa na boisku.

20.50 Do Krakowa zjechało wielu kibiców cypryjskiej drużyny. Dosłownie zalali Rynek Główny...

20.47
Na razie dwie akcje Apoelu, obie na szczęście niegroźne dla Wiślaków.

20.45 Zaczynamy mecz! A tak wyglądał trening Wisły przed meczem z Apoelem [kliknij i zobacz zdjęcia].

20.40 Witamy! Dziś historyczny dzień nie tylko dla Wisły Kraków, ale dla całej piłkarskiej Polski.