Wisła Kraków 1:0 Śląsk Wrocław. Gol Ilieva na wagę trzech punktów

redakcja
redakcja
W meczu przyjaźni Wisła Kraków pokonała Śląsk Wrocław. Mecz był ...
W meczu przyjaźni Wisła Kraków pokonała Śląsk Wrocław. Mecz był ... Łukasz Żołądź
W meczu przyjaźni Wisła Kraków pokonała Śląsk Wrocław. Mecz był bardzo słaby, a kibice swoje niezadowolenie pokazywali gwizdami i żartami.

Po tragicznej (jeden celny strzał) pierwszej połowie kibice skandowali "dziękujemy", a kolejne nieudane zagrania nagradzali gromkimi brawami. A piłkarze grali swoje, czyli (w piłkarskim żargonie) piach.

W drugiej części poziom niewiele się poprawił, ale szczęśliwie Śląsk mógł prowadzić, ale karnego nie wykorzystał Mateusz Cetnarski. Kilka minut później ładną akcję przeprowadził Ivica Iliev, po krótkim rajdzie uderzył na bramkę i zaskoczył Mariana Kelemena.

Wygrana pozwoliła Wiśle Kraków awansować na 10 miejsce w tabeli.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny