Wisła - Korona. Skromna wygrana "Białej Gwiazdy" [ZDJĘCIA]

Pierwsze minuty należały do Korony. To kielczanie dłużej utrzymywali się przy piłce i mieli kilka stałych fragmentów gry w okolicach bramki Wisły. Gospodarze w tym okresie ograniczali się jedynie do kontr. Dwie z nich w początkowej fazie zapowiadały się nawet obiecująco, ale ostatecznie nic z nich nie wyniknęło. Na pierwsze gorące momenty i to w odstępie kilkunastu sekund pod obiema bramkami, przyszło kibicom poczekać do 10 min. Najpierw strzelał Michał Janota, a po chwili Michał Chrapek. Andrzej Banaś
Wisła Kraków wygrała z Koroną Kielce 1:0 w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Jedyną bramkę w meczu zdobył Paweł Brożek.