Wisła Can-Pack rozbiła TTT Ryga [zdjęcia]

Wisła Can-Pack wygrała drugie spotkanie w ramach europejskich pucharów. Tym razem "Biała Gwiazda" rozgromiła TTT Ryga aż 89:48.

Początek meczu był bardzo wyrównany, a oba zespoły próbowały wyczuć siebie nawzajem. Jednak już w pierwszej kwarcie wiślaczki pokazały, kto będzie rządził na boisku, bowiem po pierwszej odsłonie na tablicy widniał wynik 23:7.

Druga część spotkania to również dominacja wiślaczek. Bardzo dobrze spisywały się Phillips oraz Kobryn. Dzięki pełnej determinacji dziewczyny z krakowskiej drużyny w pełni kontrolowały przebieg spotkania, i po drugiej części spotkania, prowadziły już 48:24.

Dwie ostatnie kwarty udowodniły tylko, że w tym spotkaniu to drużyna "Białej Gwiazdy" jest bezkonkurencyjna. Ostateczny wynik 89:48 jest tego najlepszym dowodem.

Wisła Can-Pack Kraków - TTT Ryga 89:48 (23:7, 25:17, 21:6, 20:18)

Wisła Can-Pack: Erin Phillips 25, Ewelina Kobryn 14, Katarzyna Krężel 12, Magdalena Leciejewska 12, Andja Jelavić 11, Dorota Gburczyk-Sikora 8, Janell Burse 7, Maja Vučurović 0.

TTT Ryga: Kimberly Butler 10, Kristine Karklina 9, Quantira Hollingsworth 7, Dita Krumberga 7, Shavonte Zellous 7, Anda Eibele 3, Liga Surkusa 3, Karline Nimane 2, Ieva Veinberga 0, Daina Staugaitiene 0.

Informator MM:Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Rozkład MPK | Wyniki Lotto |