Wielkie emocje przy Reymonta! Wisła Kraków 3:2 ŁKS Łódź! [relacja DO]

Kolejna kolejka Ekstraklasy przy R22 zakończyła się wygraną ...
Kolejna kolejka Ekstraklasy przy R22 zakończyła się wygraną ... Łukasz Żołądź
Kolejna kolejka Ekstraklasy przy R22 zakończyła się wygraną Wisły Kraków 3:2.

Od 14 kwietnia poważne utrudnienia komunikacje przy Bagateli! Sprawdź to!

Pierwsza połowa meczu była zdominowana przez Wisłę. Niestety, z przewagi krakowian do 8. minuty nic nie wynikało, kiedy to Genkov wprowadził futbolówkę do bramki łodzian. W 20. minucie błąd sędziego. Arbiter nie zauważył faulu Nuneza na piłkarzu ŁKS-u. Ponownie Genkov próbuje ataku na bramkę łodzian, niestety piłka przelatuje koło słupka. Kolejna świetna akcja Wisły i drugi gol w 27. minucie w wykonaniu Genkova. W 32. minucie gry leży Łobodziński. Piłkarze ŁKS-u mają pretensje do arbitra, bo twierdzą, że ich kolega był faulowany.

W 41. minucie gry ewidentny faul na piłkarzu Wisły w polu karnym gości. Arbiter nie decyduje się jednak na podyktowanie "jedenastki". Groźny strzał Iwańskiego na bramkę "Białej Gwiazdy", ale łodzianin koła bramki gospodarzy. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się zwycięstwem Wiślaków 2:0.

Druga połowa zupełnie inna i 3:2 dla gospodarzy!

Druga część spotkania rozpoczęła się ofensywą Wisły. Trener ŁKS-u postanowił dokonać zmiany w swoim zespole. Wchodzi Stąporowski za Gancarczyka. W 47. minucie spotkania Genkov próbuje zdobyć hat-trick, ale mocnym strzałem z 20 metrów nie udaje mu się pokonać golkipera ŁKS-u.

Ale po chwili mamy hat-trick Genkowa! Zawodnik "Białej Gwiazdy" w 55. minucie spotkania pewnie wprowadza piłkę do bramki. Już 2 minuty bo golu Cwetana, zawodnik ŁKS-u-Marek Gancarczyk pokonuje Pareikę i wprowadza piłkę do siatki. I w 61. minucie żółty kartonik ogląda Gieraga za zagranie piłki ręką. I kolejny gol dla łodzian! Przy R22w 67. minucie gry mamy 3:2 po golu Kujawy.

W 75. minucie spotkania za Meliksona wchodzi Patryk Małecki. Kolejna zmiana z Wiśle. Łukasz Garguła opuszcza boisko, a na jego miejsce wchodzi Jaliens. 90 minuta spotkania i na murawie leży Czekaj. Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Znowu na murawie leży Wiślak. Tym razem bohater dzisiejszego meczu - Genkov. 94 minuta gry i żółta kartka dla Lameya za nieprawidłowy wślizg. I kolejna żółta kartka dla Łabędzkiego. Ostatni strzał zawodnika ŁKS-u z rzutu wolnego. Pareiko pewnie broni i to spotkanie kończy się wynikiem 3:2 dla Wisły Kraków!