Polecamy

Przemysław Cecherz urodził się w 12 kwietnia 1973 roku w Łodzi © Andrzej Wiśniewski
[2/46]

Wieczysta Kraków. Przemysław Cecherz nieoczekiwanie zakończył pracę w klubie. Tak się zmieniał na i poza boiskiem [ZDJĘCIA]

Przemysław Cecherz urodził się w 12 kwietnia 1973 roku w Łodzi. Dzieciństwo spędził w Sopocie. Od 13. roku życia związany jest z Koluszkami, liczącym kilkanaście tysięcy mieszkańców mieście w powiecie łódzkim wschodnim. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (studia trenerskie). W 1999 roku uzyskał tytuł trenera II klasy, a w 2004 - I klasy. Obecnie jest trenerem UEFA Pro.


W środę, 2 czerwca 2021 roku 48-letni Przemysław Cecherz meczem z Nadwiślanem Kraków nieoczekiwanie zakończył prawie dwuletnią (od 1 lipca 2019) pracę w roli trenera piłkarzy Wieczystej Kraków. Jego drużyna, występująca w klasie okręgowej, stała się niezwykle popularna nie tylko w Małopolsce. Ma w składzie wielu znanych graczy, bije strzeleckie rekordy. Kibicom przypominamy sporo faktów z życia osobistego byłego już trenera "Żółto-czarnych", przebiegu jego kariery i tego, jak się zmieniał na i poza boiskiem. Chcesz je poznać? Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Najnowsze wiadomości

reklama