Watchman Pasjonaci Zegarków - pierwszy outlet z zegarkami w Krakowie - Wielopole 12

Artykuł sponsorowany
Pod koniec 2014 roku w Krakowie otwarto pierwszy outlet oferujący szeroki wybór zegarków. Skąd taki pomysł? Firma rozpoczęła działalność w roku 2012, powstała wskutek wspólnej pasji dwóch przyjaciół, pasji do zegarków.

Markowe zegarki w atrakcyjnej cenie

- Znając realia polskiego rynku i wysokie marże dystrybutorów, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zająć się importem zegarków z krajów Europy Zachodniej – stwierdza współwłaściciel firmy Miłosz Wyszyński. - Postanowiliśmy pokazać ludziom, że można sprzedawać markowe zegarki w bardzo atrakcyjnych cenach. Od początku działalności postawiliśmy na najwyższą jakość obsługi oraz szeroki wybór asortymentu.

W efekcie outlet ma niezwykle bogatą ofertę - ponad 1200 modeli. Można je kupić korzystnie, nie wydając fortuny.

- Według nas, nie ma zegarków złych, brzydkich, lepszych i gorszych, są po prostu różne. Każdy jest wart swojej ceny i każdy ma swojego amatora lub amatorkę – dodaje Tomasz Fleszar, drugi ze współwłaścicieli.

Początkowo zegarki oferowane były wyłącznie w Internecie. Firma sprzedawała je z sukcesem na portalu Allegro. Jednak już od początku działalności było jasne, że musimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i otworzyć sklep w centrum Krakowa.

W takim miejscu miłośnikom zegarków żywiej biją serca. Do zakupu zachęca nie tylko szeroki wybór markowych zegarków, ale również ich bardzo atrakcyjne ceny.

Wyjątkowy outlet z markowymi zegarkami, które można kupić nawet za 30 procent pierwotnej ceny, otwarty został przy ul. Wielopole 12. Obecnie na miejscu znajduje się ponad 400 zegarków wytwarzanych przez około 50 światowych producentów.

W salonie Watchman oferowane są marki szwajcarskie, niemieckie, japońskie, amerykańskie, skandynawskie, jak i zegarki sygnowane przez najlepsze domy mody, np. Michael Kors, Emporio Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger oraz inne.

- Przyjęliśmy prostą politykę cenową, która polega na tym, że sprzedajemy zegarki w outletowych cenach – podkreślają właściciele firmy. – Oznacza to, że nasze ceny rozpoczynają się już od minus 30 do minus 70 procent od pierwotnej ceny katalogowej danego zegarka. Naszą siła jest to, że obok zegarków nowych sprzedajemy również powystawowe za 50% ceny. Każdy z nich jest objęty 2-letnią gwarancją.

Piękne wzory: klasyczne i designerskie

Faktem jest, że miłośnicy i pasjonaci zegarków mogą się czuć w salonie firmy Watchman ( www.watchman.pl ; Facebook Watchman ) jak u siebie. - Wszystkie sprzedawane tu czasomierze są w 100 proc. oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Znajdziemy wśród nich zarówno wyroby mające charakter designerski, produkowane z myślą o osobach, które lubią atrakcyjne stylizacje, jak i zegarki klasyczne - podkreśla manager salonu Joanna Jarmuła. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie