Strzelnice, czyli coraz popularniejsze atrakcje dla turystów w Krakowie

Artykuł sponsorowany Cracow Shooting Academy
Każdy, kto mieszka w Krakowie, zdaje sobie sprawę, jak wielu turystów odwiedza to miasto. Co istotne, pomimo tak wielu zabytków, czy bliskości takich miejsc, jak Zakopane, Oświęcim czy nawet Wieliczka, turyści cały czas szukają nowych atrakcji podczas swoich pobytów w Mieście Królów Polskich. Jedną z opcji, coraz bardziej popularną, są właśnie strzelnice i ich szeroka oferta.

Nie powinno nas to dziwić. Warto zaznaczyć, jak popularny jest Kraków w przypadku wyjazdów tylko młodych mężczyzn, często w celu świętowania np. wieczoru kawalerskiego. W takim przypadku odwiedzenie strzelnicy staje się wręcz niesamowitą atrakcją, z której trudno nie skorzystać. Strzelnice takie jak Cracow Shooting Academy mają przygotowaną specjalną ofertę, dostosowaną do takich gości, która obejmuje m.in. ich transport, co jest niesamowicie wygodnym rozwiązaniem.

Kolejnym argumentem, który może przemawiać za popularnością strzelnic wśród zagranicznych turystów, jest fakt, że … po prostu są. W wielu krajach dostęp do broni – na strzelnicy, nie do użytku prywatnego – jest znacznie trudniejszy, niż w naszym kraju. Dlatego właśnie wakacyjny wyjazd jest idealną okazją dla wielu przybyszy na spróbowaniu swoich sił w strzelectwie.

Kolejny argument wydaje się niezwykle prozaiczny, jednak i jego po prostu nie można pominąć - mowa oczywiście o cenach. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że zaczynają się one już od 120 zł w przypadku aż 30 strzałów (cena pochodzi z oferty Shooting Cracow Academy), to dla turystów zagranicznych jest to naprawdę mały wydatek, na który po prostu bez problemu mogą sobie oni pozwolić. Nawet decydowanie się na najbardziej rozbudowane opcje, których koszt wynosi 300 zł (70 szałów z aż 6 różnych rodzajów broni – cena Shooting Cracow Academy) – kwota ta cały czas nie okaże się dla nich odstraszająca.

Szeroka oferta, czyli dostęp do broni dla każdego

Jak już wspominaliśmy, w ofercie Cracow Shooting Academy znajduje się wiele pakietów, na które możemy się zdecydować. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy zaawansowani lub z jak wielu broni chcemy oddać strzały, oraz jak wiele tych ostatnich będzie. Oferta uzbrojenie jest naprawdę imponująca i obejmuje liczne pistolety, pistolety maszynowe, karabiny czy nawet strzelby typu shotgun. Pakiety są zbudowane w taki sposób, aby w każdym z nich sprawdzić przynajmniej kilka różnych typów broni.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą, do dyspozycji oddana jest również broń z okresu II Wojny Światowej, więc nawet fani historii znajdą tutaj dla siebie nie lada gratkę.

W cenę pakietu wliczona jest oczywiście pomoc oraz nauka strzelania, oferowana przez jednego z instruktorów zatrudnionego przez strzelnicę. Jest to więc również opcja nawet dla nowicjuszy, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z bronią. Obsługa oczywiście zawsze pomoże zdecydować się na dany pakiet, jeżeli tylko opowiemy im, czego oczekujemy.

Instruktorzy-pasjonaci

Jak już wspominaliśmy, przed możliwością strzelania każdy z klientów szkolony jest przez jednego z instruktorów. Co warte podkreślenia, w przypadku Cracow Shooting Academy nie ma mowy o ludziach, którzy wykonują tę pracę z obowiązku. Trafiamy tam jedynie na prawdziwych pasjonatów strzelectwa. Zajmują się nim od lat i udało im się połączyć pasję z biznesem, co przynosi każdego dnia po prostu niesamowite skutki.

Co istotne w przypadku klientów zagranicznych, liczy się nie tylko pasja i wiedza, ale również umiejętność jej przekazania, w tym przypadku w języku angielskim. Pracownicy posługują się nim niezwykle biegle, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek problemach komunikacyjnych – w końcu mogłyby one prowadzić do niedomówień, one zaś do niebezpieczeństw, a na to nikt nie może sobie pozwolić.

Warto zapoznać się z licznymi opiniami, które klienci zagraniczni chętnie pozostawiają nawet na Wizytówce Google firmy – chwalą sobie oni profesjonalne podejście instruktorów i doceniają, że wszystkie informacje zostały im przekazane bez jakichkolwiek problemów.

Idealna lokalizacja

To kolejny atut, który wpływa na popularność Cracow Shooting Academy wśród zagranicznych turystów. Strzelnica znajduje się na Pasterniku. Jest to lokalizacja dogodna dla osób, które podróżują z Krakowa zarówno komunikacją miejską, jak i na własną rękę. Dojazd jest naprawdę prosty i nikt nie będzie miał z nim problemów.

Jak już wspominaliśmy, istnieje również opcja na zorganizowanie transportu przez strzelnicę, dla większej grupy osób. Wszystkich zainteresowanych takim rozwiązaniem zachęcamy do kontaktu z obsługą Cracow Shooting Academy.

Czas postrzelać

Jak widać, Cracow Shooting Academy to nie tylko szeroka oferta czy doskonała obsługa, to kompleksowa oferta, która zainteresuje wielu turystów, jak i również mieszkańców Krakowa czy okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich dokładna ofertą na stronie internetowej www.shootingcracow.com. Jesteśmy przekonani, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – świadczą o tym nie tylko pozytywne opinie, ale również ilość osób, które codziennie decydują się na rozpoczęcie lub kontynuowania swojej przygody ze strzelectwem właśnie w Cracow Shooting Academy!

Shooting range Krakow

Dodaj ogłoszenie