Siatkarski turniej amatorów

bk
W hali Wisły rozegrany został I jesienny turniej siatkówki amatorów. W zmaganiach wzięło udział szesnaście zespołów z Małopolski. Awans do ćwierćfinałów uyzskały: Lesko, Jura Wolbrom, Absolwenci Kraków, Belfast Nowa ...

W hali Wisły rozegrany został I jesienny turniej siatkówki amatorów. W zmaganiach wzięło udział szesnaście zespołów z Małopolski.

Awans do ćwierćfinałów uyzskały: Lesko, Jura Wolbrom, Absolwenci Kraków, Belfast Nowa Huta, Hakerzy z Salwatora, LO Miechów, Koziołki Brzesko oraz Dream Team Kraków. Z tego grona do ćwierćfinału awansowały Belfast, Jura, Dream Team oraz Koziołki. W finale spotkały się natomiast Jura i Belfast. Po zaciętym pojedynku zwycięstwo przypadło w udziałe siatkarzom z Wolbromia. Finałową potyczkę Jura wygrała 2:1 (25:19, 19:25, 15:13).

Dodajmy, że trzecie miejsce zajęła ekipa Dream Team, a czwarte były Koziołki. Najlepszym atakującym turnieju został Waldemar Morton z Jury. Za najlepszym zawodnika turnieju uznano gracza Belfastu Kamila Czachowskiego. Najlepszym rozgrywającym został Jerzy Górnisiewicz z Koziołków.