Puchar Świata w zawodach spadochronowych. Krakowianka z brązowym medalem [zdjęcia+wideo]

Krakowianka Bogna Bielecka zajęła trzecie miejsce w zawodach ...
Krakowianka Bogna Bielecka zajęła trzecie miejsce w zawodach ... sxc.hu
Krakowianka Bogna Bielecka zajęła trzecie miejsce w zawodach Spadochronowego Pucharu Świata. W sumie rywalizowało 27 zawodniczek i 143 zawodników z całego świata.

Wygraj rower miejski. Rozpoczynamy głosowanie SMS

W austriackim Thalgau rozegrane zostały pierwsze zawody tegorocznego Spadochronowego Pucharu Świata. Od 10 do 12 czerwca zawodnicy wykonali po 8 skoków, czyli maksymalną liczbę przewidzianą przepisami. Polskę reprezentowało pięć zawodniczek i dziewięciu zawodników w trzech drużynach: Poland, POPS Poland I Kraków Wawel.

Skoki spadochronowe

Trzecie miejsce w indywidualnej klasyfikacji kobiet zdobyła startująca w reprezentacji Polski Bogna Bielecka. Zawodniczka na co dzień reprezentuje Wojskowy Klub Sportowy "Wawel" Kraków.

W klasyfikacji drużynowej Kraków Wawel zajął 17. miejsce (najwyższe miejsce do tej pory tej drużyny na zawodach Spadochronowego Pucharu Świata), zespół POLAND  miejsce 19., a drużyna POPS Poland miejsce 29.

Kolejne zawody z cyklu Spadochronowego Pucharu Świata odbędą się w dniach 24-26.06.2011 r. w mieście Bled (Słowenia).