Pozostał niedosyt

DG

ORKAN Szczyrzyc - DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska 2:2 (2:0). Bramki: Mrózek 19 rzut karny, Pasionek 25 głową - Piasecki 60, Piotrowicz 65 rzut wolny. Sędziował: Witold Romanowski z Suchej Beskidzkiej. Żółte kartki: Pasionek, Jurkiewicz - Jopek, Cholewa, Piasecki. Widzów: 500.

ORKAN: Dudzik 3 - Wójcik 3 (85 Tafel), Wyroba 4, Abram 3 (60 Jurkiewicz), Stoch 4 - Lekki 3, Malinowski 4, Nowak 4, Mrózek 4 - Heba 3, Pasionek 4.

DĄBROVIA: Dunajko 4 - Jopek 4, Dzięgiel 3, Piotrowicz 4, Ogara 3 - Cielczyk 3, Cholewa 4, Piasecki 4, Fijał 3 (83 Światłowski) - Wiśniowski 3, Sowa 3.

- Mamy spory niedosyt po meczu, który powinniśmy wygrać, a niestety jedynie zremisowaliśmy - powiedział po pojedynku rozgoryczony prezes Orkana, Henryk Pazdur.

Goście przyjechali do Szczyrzyca tylko z jednym rezerwowym. W pierwszej połowie zanosiło się na ich pogrom. W 11 min strzał Nowaka obronił Dunajko. W 14 min Stoch wykonując rzut wolny trafił w poprzeczkę. Wreszcie padł gol. Pasionek został sfaulowany w polu karnym i arbiter podyktował rzut karny. Mrózek celnie wykonał jedenastkę.

Sześć minut później Orkan prowadził już 2:0. Dalekie dośrodkowanie Nowaka przejął na głowę wspomniany Pasionek lobując wybiegającego z bramki Dunajkę.

Gospodarze fatalnie zagrali na początku drugiej połowy, kiedy to stracili dwie bramki. Jedna z nich obciąża konto Dudzika, który dał się zaskoczyć Piotrowiczowi z rzutu wolnego.

* W czwartek OZPN w Nowym Sączu prowadzący w tym roku rozgrywki czwartej ligi nowosądecko - tarnowskiej zapozna się z wyjaśnieniem arbitra i rozpatrzy wniosek złożony przez działaczy Polanu Żabno, którzy domagają się walkowera za mecz z pierwszej kolejki z Orkanem w Szczyrzycu. Przypomnijmy, że Orkan wygrał 4:0.