Pomysł na Walentynki 2021. Masaż dla dwojga w Thai Bali Spa. Teraz trwa wyjątkowa promocja

Materiał informacyjny Thai Bali Spa

Walentynkowy masaż dla dwojga w Thai Ba-li Spa

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla drugiej połówki? Zafundujcie sobie relaksujący masaż! W Thai Ba-li Spa przygotowano wyjątkową walentynkową promocję!

Walentynkowy wieczór można spędzić na wiele sposobów. Jednak w tym roku, ze względu na obostrzenia, raczej nie wyjdziemy do ulubionej restauracji czy kina. Czy zostało nam spędzenie święta zakochanych w domu? NIE! Doskonałym pomysłem będzie wspólny, relaksujący masaż!

W Thai Bali Spa trwa promocja walentynkowa. Od 8 do 14 lutego można wybrać masaż dla dwojga – tajski lub balijski. Oprócz tego pary otrzymają sympatyczny upominek.

Dlaczego warto?

Wykwalifikowani masażyści z Tajlandii i Bali, gdzie sztuka masażu jest znana od dwóch tysięcy lat, sprawią, że poczujecie się zrelaksowani, wypoczęci i odprężeni. Do tego orientalny wystrój wnętrza i relaksująca muzyka... Wymarzony walentynkowy wieczór!

Masaże tajskie i balijskie odprężają i regenerują organizm. Z tą różnicą, że masaż tajski jest intensywny, jest świetny na bóle kręgosłupa i regenerację, natomiast masaż balijski poprawia krążenie krwi i jest idealny, gdy ciało potrzebuje rozciągnięcia. Co ważne – w Thai Bali Spa wszystkie masaże wykonują wykwalifikowane masażystki z Tajlandii i Bali.

Cena też jest atrakcyjna. Za godzinny masaż zapłacimy tylko 230 zł. Pół godziny dłuży to koszt 300 zł, dwie godziny rewelacyjnego relaksu to tylko 350 złotych.

Jest też możliwość zakupu voucherów podarunkowych, dostępnych w każdym salonie od ręki lub elektronicznych.

Salony w miastach: Kraków, Warszawa i Gdańsk, sprawdź dokładne adresy: https://thaibalispa.pl/nasze-salony

Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie