Polska - USA w Krakowie: 0 - 3

Niestety nie udało się pokonać reprezentacji amerykańskiej w towarzyskim meczu piłki nożnej. USA strzeliło trzy gole, nie tracąc przy tym żadnego. Poniżej prezentujemy zapis spotkania.

Przegrana w meczu wyrównuje bilans spotkań z Amerykanami, który jest teraz remisowy. Spotkanie na Reymonta było pierwszym od 10 lat meczem naszej drużyny narodowej, granym w Krakowie.

1 minuta - polska drużyna zaczyna aktywnie - od początku atakują pole karne Amerykanów

9 - akcja Lewandowskiego z podania Macieja Żurawskiego. Zawodnik prubuje atakować, ale jego piłkę po dośrodkowaniu przejmują przeciwnicy

12 - Amerykanie prowadzą 1 - 0. Strzelił Bocanegra z podania Donovana.

16 - kolejna akcja amerykańskiej drużyny - Artur Boruc skutecznie broni.

23 - rzut rożny dla Polaków - niewykorzystany.

28 - Polacy kontratakują - niestety nieudana akcja Krzynówka.

29 - kolejny rzut rożny dla naszej drużyny.

34 - trzeci różny - tym razem dla Amerykanów.

34 - Rożny pomyślny dla przeciwników - Onyewu przejmuje piłkę i strzela - 0 - 2 dla USA.

37 - Polacy chyba tracą nerwy - Wasilewski ukarany żółtą kartką po
przepychankach w polu karnym. Po chwili kolejny rożny dla USA.

42 - Krzynówek podaje do pola karnego - piłka przejęta.

45 - pierwsza połowa przedłużona o minutę.

46 - koniec pierwszej połowy.

Zmiany w drużynie przed drugą połową: wchodzą Łobodziński, Matusiak, Smolarek, Garguła, schodzą Piszczek, Brożek, Żurawski, Krzynówek.

46 - drugą połowę zaczynają Polacy.

55 - bliski strzelenia był Matusiak.

60 - Próby polskiej kontrofensywy - Matusiak oddaje strzał, niestety ponad poprzeczką.

64 - zmiany w amerykańskiej drużynie - schodzi czterech zawodników, w tym strzelec gola Onyewu.

65 - 67: strzały Golinskiego (wszedł kilka minut wcześniej) i Smolarka - pierwszy obroniony, drugi niecelny.

74 - Trzeci gol dla Amerykanów - Lewis skutecznie ogrywa Boruca.

75 - kolejny niewykorzystany przez polską drużynę rzut rożny.

80 - Pojedynek główkowy wygrywają przeciwnicy - Johnson był bliski strzelenia bramki, na szczęście pilka trafiła w słupek.

89 - Wolff ukarany żółtą kartką.

90 - mecz zostal przedłużony o trzy minuty - w doliczonym czasie Amerykanie mają jeszcze rzut rożny.