Polska - Słowacja

Materiał informacyjny Magnifico
Kiedy kibice piłki nożnej żyją zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniem Reprezentacji Polski z naszymi południowymi sąsiadami, dwie artystki – Sanah i pochodząca ze Słowacji Karin Ann występują wspólnie na jednej scenie śpiewając utwór „Invisible dress”.

W miniony poniedziałek ruszyła pierwsza trasa koncertowa Sanah #NoSory Tour. Supportem „królowej dram” jest Karin Ann, czyli najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach i na Słowacji! Zaledwie 19-letnia Karin Ann wkroczyła na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych, a nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z.

Podczas trasy koncertowej obie artystki śpiewają na zakończenie piosenkę „Invisible dress” z repertuaru Sanah. O ile jedność na scenie i połączenie dwóch niezwykłych głosów i osobowości są dla nas jak najbardziej do przyjęcia, o tyle w poniedziałkowym spotkaniu drużyn z Polski i Słowacji na zielonej murawie, kciuki trzymać będziemy za naszych.

Dodaj ogłoszenie