Polska - San Marino: 10:0!

Tego jeszcze nie było: najszybciej strzelona bramka i najwięcej goli w meczu reprezentacji! Polska drużyna narodowa pokonała w eliminacjach mistrzostw świata przeciwników z San Marino wynikiem 10:0.

Spotkanie od początku zostało zdominowane przez biało-czerwonych. Już w 23. sekundzie meczu, po podaniu Roberta Lewandowskiego, bramkarza rywali pokonał Rafał Boguski.

A oto, jak padały pozostałe bramki:

W 18. minucie błąd obrony gości wykorzystał Ebi Smolarek i strzelił drugą bramkę w meczu.

Rafał Boguski w 27. minucie po raz kolejny przechytrzył bramkarza reprezentacji San Marino i zdobył trzecią bramkę.

W 43. minucie Robert**Lewandowski** po dograniu Smolarka umieścił głową piłkę w bramce rywala.

W 51. minucie Ireneusz Jeleń wygrał z bramkarzem San Marino, ustalając wynik 5:0 dla Polski.

59. minuta i następna bramka, tym razem Ebi Smolarek po zamieszaniu pod bramką zmienił wynik na 6:0.

63. minuta i kapitan zespołu, Mariusz Lewandowski popisuję się pięknym uderzeniem z dystansu, mamy 7:0.

72. minuta i klatka piersiowa Ebi Smolarka wprowadziła piłkę do bramki rywala, wynik 8:0.

W 80. minucie Ebi Smolarek rewelacyjnie trafił w bramkę przeciwnika, wynik 9:0.

Po magicznej sytuacji pod bramką rywala, wynik zmienia się na 10:0, dzięki Saganowskiemu.

Serwis specjalny: Piłkarska Ekstraklasa