Wybierz region

Wybierz miasto

  Fundacja im. Brata Alberta, Radwanowice

  1Miejsce 10319 głosów Fundacja im. Brata Alberta, Radwanowice

  Fundacja im. Brata Alberta już od 26 lat wspiera osoby niepełnosprawne intelektualnie i chore psychicznie. Jest organizacją pozarządową typu „non profit” a od 2004r Organizacją Pożytku Publicznego.

  Wspaniały zespół ludzi na co dzień rozświetla twarze naszych podopiecznych prowadząc domy stałego pobytu, świetlice terapeutyczne, środowiskowe domy samopomocy oraz niezwykłe warsztaty terapii zajęciowej.

  Każdego dnia ponad 1000 osób niepełnosprawnych intelektualnie i chorych psychicznie uczestniczy w różnorodnych zajęciach – od rehabilitacyjnych, poprzez artystyczne, muzyczne aż po plastyczne, ogrodnicze i ceramiczne. W 30 placówkach na terenie całej Polski, opiekunowie, pracownicy, wolontariusze i przyjaciele Fundacji tworzą wraz z podopiecznymi prawdziwe małe wspólnoty. Fundacja jest dziełem bardzo potrzebnym i ważnym. Nie brak w niej ani ludzi wymagających opieki, ani gotowych nieść pomoc.

  Fundacja jest również organizatorem licznych spotkań integracyjnych, koncertów charytatywnych, festiwali twórczości teatralno – muzycznej, mityngów pływackich, olimpiad sportowych oraz wystaw prac osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zapraszamy Państwa i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na naszą Fundację. www.albert.krakow.pl

  Materiał promocyjny udostępniony przez uczestnika plebiscytu.

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »