Pingwin PASS – jeździsz, ile chcesz!

Artykuł sponsorowany Słotwiny Arena sp. z o.o. siedzibą w Krynicy Zdrój
Szykujesz się na narty lub snowboard w Polsce? Warto! Szczególnie z elastycznym karnetem, który daje Ci nieograniczony dostęp do wielu tras w Beskidach lub… na Mazurach - przez cały sezon w super cenie! Taki jest właśnie nowy Pingwin PASS.

Pingwin PASS to wspólny karnet 5 ośrodków narciarskich, dający możliwość nieograniczonej jazdy w sezonie zimowym (a dodatkowo - wielbicielom rowerów górskich – przez cały rok), na stokach należących do Grupy Pingwina, czyli łącznie na prawie 20 km tras narciarskich i ponad 30 km rowerowych!

WYBIERAJ ELASTYCZNIE

Karnet Pingwin PASS jest niesamowicie elastyczny: możesz wybrać wariant sezonowy, obejmujący zimowe szaleństwo na stokach na jedną z pięciu stacji Grupy Pingwina lub, jeśli preferujesz jeździć w różnych miejscach, na wszystkie pięć stacji!

Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra). W tym sezonie narciarskim 2020/2021 na narciarzy, snowboardzistów i saneczkarzy czekają niesamowite nowości!

PRZYTUL GWARANTOWANE BONUSY

Dzięki karnetowi zyskujesz również dodatkowe korzyści i rabaty. Nowością na polskim rynku jest również darmowy karnet dla dziecka (do 8.r.ż.) dodawany do każdego karnetu Pingwin PASS rodzica. Karnet obejmuje: bezpłatne jazdy także w Sylwestra i święta, CODZIENNE jazdy wieczorne GRATIS oraz bezpłatny wstęp do Zimowych Stref Dziecięcych. W przypadku odgórnego zamknięcia stacji narciarskich w sezonie 2020/2021 otrzymujesz dodatkowo Gwarancję Pingwina: przedłużamy ważność aktywnych karnetów Pingwin PASS na sezon 2021/2022.

REWELACYJNE WARUNKI W SUPER CENIE

Warto pomyśleć o karnecie już teraz: rodzime ośrodki oferują warunki narciarskie dorównujące alpejskim, świetnie przygotowane trasy, szybki dojazd oraz bezpieczeństwo związane z pozostaniem w kraju. Karnet jest znakomitym rozwiązaniem zarówno dla indywidualnych narciarzy, jak i dla całych rodzin. Porównaj ofertę z konkurencją i oblicz sam, po ilu dniach korzystania, kolejne jazdy będą właściwie bezpłatne!

A WIOSNĄ ZAPRASZAMY NA ROWER

Jeśli lubisz nowe atrakcje, jeździsz latem na rowerze górskim i jesteś bywalcem parków rowerowych to najlepszym wyborem będzie karnet całoroczny: Pingwin PASS 365 SKI&BIKE. Oprócz zimowych szaleństw na śniegu, daje on możliwość latem nielimitowanej zabawy w trzech Bike Parkach: Kasina Ski&Bike Park, Słotwiny Arena oraz Skolnity Ski&Bike Park.

Więcej informacji znajdziesz na: https://grupapingwina.pl/

Pingwin PASS: www.grupapingwina.pl/pingwin-pass/
Słotwiny Arena: www.slotwinyarena.pl
Kasina Ski&Bike Park: www.kasinaski.pl
Czarny Groń: www.czarnygron.pl
Skolnity Ski&Bike Park: www.skolnity.pl
Kurza Góra: www.kurzagora.pl

Dodaj ogłoszenie