Piknik sportowo-rodzinny w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

Materiał informacyjny PZFA
Już 23 października w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się wydarzenie sportowe: Piknik sportowo – rodziny SPORT NA ŻYWO, ALE NIE NA SZKLANYM EKRANIE. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Polski Związek Futbolu Amerykańskiego.

Motywem przewodnim wydarzenia będzie tenis stołowy. Partnerem wydarzenia są UKS Gryf Gdów oraz Gmina Gdów. Celem pikniku jest zwiększenie świadomości jego uczestników w zakresie wpływu sportu i rekreacji na ludzki organizm. Organizatorzy podpowiedzą jak ważna jest aktywność ruchowa oraz jakie korzyści płyną z uprawiania sportu.

Wszystko to będzie działo się w miłej i sportowej atmosferze. Głównym punktem pikniku będą warsztaty tenisa stołowego oraz animacje i konkursy, które będą miały na celu sprawdzić ogólną sprawność, siłę, motorykę, zwinność. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz pamiątkowe medale. Oprócz tego Organizator przewidział także inne atrakcje. Dzieci będą miały do dyspozycji dmuchany plac zabaw, ściankę celnościową oraz inne gry i zabawy.

Wydarzenie sportowe: Piknik Sportowo – rodzinny SPORT NA ŻYWO, ALE NIE NA SZKLANYM EKRANIE odbędzie się z zachowaniem odpowiednich wytycznych i zasad bezpieczeństwa w grupach nie większych niż 100 osób w jednym momencie.

Początek pikniku zaplanowano na godzinę 10.00, natomiast zakończenie przewidziano na godzinę 18.00. Impreza jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu.

Materiał oryginalny: Piknik sportowo-rodzinny w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie