PERFUMERIA TOP10 – serwis do zamawiania oryginalnych perfum online

Materiał informacyjny Bestseller Danuta Skowrońska

https://perfumeriatop10.pl

Kim jesteśmy?

Perfumeria TOP10 powstała z połączenia pasji do oryginalnych markowych zapachów - ich jakości, wyjątkowości oraz miłości do handlu – takiego, gdzie o klienta dba się jak o członka rodziny – tak aby przy każdej transakcji obie strony czuły satysfakcję.

Produkty, które można u nas kupić pochodzą od europejskich dystrybutorów, u których zaopatrują się znane zagraniczne perfumerie sieciowe, ale z o wiele niższą marżą! Pomijamy polskich pośredników, hurtownie, i anonimowych sprzedawców z internetu.

Pragniemy zaoferować Tobie najlepsze markowe perfumy ale w niskich, przystępnych, outletowych cenach nawet do -50%.

Najlepsze! Czyli nie każde jakie tylko są dostępne, a testowane przez nas, naszych klientów, zdobywające dobre opinie, cieszące się trwałością- jednym słowem TOPOWE, godne polecenia. Dzięki nam, nie musisz tracić czasu i błądzić w gąszczu ofert. My robimy to za Ciebie.

BĘDZIEMY TWOIM PRZEWODNIKIEM PO FANTASTYCZNYM ŚWIECIE ORYGINALNYCH PERFUM!

Co u nas kupisz ?

Oferujemy oryginalne perfumy damskie, perfumy męskie, wody toaletowe, wody perfumowane , kosmetyki do pielęgnacji ( żele, dezodoranty,balsamy) a także luksusowe zestawy perfum na prezent na Dzień Kobiet, urodziny czy Boże Narodzenie.

Dajemy Ci możliwość przetestowania zapachów, zakupu małych próbek , aby ostateczny zakup większej pojemności był ZAWSZE ŚWIETNĄ DECYZJĄ, w obecnej sytuacji na świecie idealne rozwiązanie aby poznać zapachy bez wychodzenia z domu.

Zakupy u nas, to udane zakupy bez ryzyka!

A to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu niektórych naszych pracowników w bezpośrednim kontakcie z klientem oraz zakupom, które sami często robimy.

Zadajemy sobie często pytanie, jak ja chciał/a bym być potraktowany/a w takiej sytuacji? DLATEGO: OBSŁUGUJEMY TAK JAK SAMI CHCIELIBYŚMY BYĆ OBSŁUŻENI, co daje Ci gwarancję miłej, fachowej obsługi i indywidualnego podejścia.

OFERUJEMY PRODUKTY KTÓRYCH SAMI CHĘTNIE UŻYWAMY, testujemy je my i stali klienci w naszej stacjonarnej perfumerii, co daje Ci możliwość zasięgnięcia wiarygodnej opinii na ich temat. UDOSTĘPNIAMY FORMY KONTAKTU, KTÓRE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ BEZPOŚREDNIEJ ROZMOWY Z NAMI, co pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości przed transakcją i Twoje zakupy będą zawsze udane.

Wiemy jak ważne w zakupach online jest zaufanie , dlatego zapraszamy przez zakupami do zapoznania się z opiniami klientów, którzy już robią u nas zakupy.

https://www.opineo.pl/opinie/perfumeriatop10-pl

Gdzie nas znajdziesz?

https://perfumeriatop10.pl on-line – realizujemy wysyłkę na terenie całego kraju z bezpłatną dostawą powyżej 100zł.

- stacjonarnie, dobierzemy Tobie zapach, dokładnie go przetestujesz, będzie to decyzja, której nie będziesz żałować po 2 h, wręcz przeciwnie - będziesz czuć się wspaniale i zbierać za nią komplementy.

Nasza perfumeria stacjonarna znajduje się w centrum outletowym.

Galeria Outlet Center , ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15 b, Białystok

Pracują u nas pasjonaci, ludzie kochający zapachy oraz ludzi, także za każdym razem kiedy nas odwiedzisz możesz liczyć na miła, przyjazną i otwartą atmosferę, indywidualne podejście do tematu oraz fachową pomoc w wyborze zapachu dla siebie i bliskich.

Udanych pachnących zakupów
pozdrawiamy
EKIPA Z TOP10

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie