Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zdobył 7 medali w ogólnopolskim turnieju Radori Cup 2019

redakcja
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai był jednym z 27 klubów z całej Polski, które 30.11.2019 startowały w turnieju. Zaprezentowało się łącznie 320 zawodników.

30 listopada 2019 odbył się w Radomsku Ogólnopolski Turniej Radori Cup. Zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczyli na tych zawodach czwarte miejsce drużynowo w kategorii walk pełnokontaktowych.

Wystartowali: Ewa Pasek, Aleksander Cydejko, Filip Pasek, Jakub Łojek, Damian Cymerman, Tomasz Galczinskij, Małgosia Sawicz, Antek Sawicz, Zuzia Pasek, Amelka Chylińska, Paweł Siwiak i Alan Rybczyński.

Najlepiej sprawili się tym razem chłopcy: Aleksander Cydejko, Jakub Łojek, Damian Cymerman i Tomasz Galczinskij – zdobyli złote medale, Ewa Pasek – również złoto. Filip Pasek – srebro, Amelka Chylińska – brąz. Pozostali zawodnicy bez medali, ale stoczyli mocne pojedynki.

Drużyną opiekował się sensei Tomasz Marcjaniak, który również sędziował.

Ostrowianie zdobyli siedem medali, w tym pięć złotych, jeden srerbny i jeden brązowy.