4 z 18
Miejsce pracy: Kraków. Zakres obowiązków: m.in.: zarządzanie...
fot. Pixabay

Oferty pracy w Krakowie. To na tych stanowiskach zarobisz minimum 5 tysięcy złotych!

MENEDŻER DS. ŚLEDZENIA DEFEKTÓW

Miejsce pracy: Kraków. Zakres obowiązków: m.in.: zarządzanie zespołem programistów, nadzorowanie kompleksowego procesu zarządzania defektami, zapewniając właściwe przekazywanie i koordynację między zespołami projektowymi. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie brutto: od 20 000 PLN. Wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat). Znajomość języków: angielski, w mowie - A1, w piśmie - A1. Umiejętności i uprawnienia: umiejętność zarządzania, biegła obsługa komputera i Internetu, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia. Więcej informacji: KLIKNIJ