Naj, naj, naj Cracovii sezonu zasadniczego ekstraklasy piłkarskiej

Jacek Żukowski
Najlepszy mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2
Najlepszy mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2 Krakowianie zmierzyli się z ówczesnym liderem. Pierwsze minuty nie zapowiadały tak dobrego finiszu, gdańszczanie prowadzili, ale wszystko odwróciło się po strzelonym rzucie karnym przez Airama Cabrerę. Potem Hiszpan dorzucił jeszcze jednego Krakowianie grali jak w transie i z walczącym o mistrzostwo rywalem mogli wygrać wyżej, w drugiej połowie przejechali się po nim jak walec. Gdańszczanie słynący z dobrej defensywy, nic nie mogli na to poradzić. Anna Kaczmarz
Skończył się sezon zasadniczy piłkarskiej ekstraklasy. Cracovia zajęła w nim 4. miejsce, uzyskując 48 punktów. Jakie były najlepsze mecze, transfery, którzy piłkarze zasłużyli na miano najlepszych, a którzy na najgorszych? Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym zestawieniem.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani