Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w taekwon-do w Wieliczce [ZDJĘCIA]

red.
79 zawodników i zawodniczek z Krakowskiego Centrum Taekwon-do wzięło udział w XXIII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Taekwon-do ZS PUT, które odbyły się 12 -13 marca w Wieliczce.

Łącznie zawodnicy KCT zdobyli 40 medali: 20 złotych, 12 srebrnych i 8 brązowych.Bardzo dobra forma zawodników dała klubowi trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Dzieci i seniorzy wywalczyli sobie pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej, a tytuł najlepszego zawodnika zdobyła: Stefania Kotowicz, Mateusz Kucharz oraz Karolina Czech. W zawodach wzięło udział 23 ekipy z Polski oraz Ukrainy, Czech, Armenii i Austrii.

Organizatorem zawodów było Krakowskie Centrum Taekwon-do przy współpracy Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do, Solne Miasto oraz Hotel Soray. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wieliczce odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego, Miasta i Gminy Wieliczka.