Polecamy

MAJÓWKA 2021 W CIENIU PANDEMII KORONAWIRUSA © Pixabay
[2/20]

MAJÓWKA 2021 W CIENIU PANDEMII KORONAWIRUSA

Zbliżająca się majówka będzie nieco inna niż poprzednie. Wszystko przez obostrzenia i szereg zaleceń, jakich Polacy powinni przestrzegać, by zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Co zatem zrobić, by pierwszy majowy weekend nie był zmarnowany? Jakie obostrzenia obowiązują od soboty, 1 maja do poniedziałku, 3 maja? Zebraliśmy najważniejsze pytania i odpowiedzi, które mogą pomóc przy planowaniu tegorocznej majówki. SPRAWDŹ >>


Przed nami najbardziej wyczekiwany czas w roku. Mowa oczywiście o weekendzie majowym, który po raz kolejny w historii przyjdzie nam spędzić w pandemicznej rzeczywistości. Mimo tego, że tegoroczna majówka upłynie nam pod znakiem obostrzeń, nie oznacza to, że nasz długi weekend musimy spisać na straty. Kilka dni wolnego to świetna okazja do odpoczynku na łonie natury, w gronie najbliższych czy... z dala od domu. Z najnowszych informacji wynika, że etap rozmrażania gospodarki rozpocznie się już z dniem 1 maja. Co zatem wolno robić, a czego lepiej unikać podczas tegorocznej majówki? KLIKNIJ W GALERIĘ I SPRAWDŹ.

Najnowsze wiadomości

reklama