Lech remisuje z Juventusem! Zobacz bramki z meczu w Turynie

Spoza miasta
Lech Poznań bliski był sensacyjnego zwycięstwa nad wielkim rywalem z Turynu. Skończyło się na dobrym dla Lechitów remisie 3:3.

Lech jechał do Turynu skazywany na pożarcie, ale w poznańskiej ekipie wszyscy zapewniali, że nie wystraszą się jednej z najbardziej znanych drużyn piłkarskich w dziejach futbolu. - Jedziemy tam bez żadnych kompleksów i bardzo cieszymy się z możliwości zagrania z tak wielkim klubem, który pisał historię piłki nożnej – zapowiadał trener Jacek Zieliński.

Kolejorz rozpoczął w takim składzie jak ten, który w sobotę wygrał we Wrocławiu ze Śląskiem. Dość nieoczekiwanie przez pierwsze 10 minut na boisku dominowali poznaniacy – gospodarze sprawiali wrażenie, jakby chcieli przekonać się, na co stać mistrzów Polski. Lechici radzili sobie nieźle, ale w 11. i 12. minucie dwie najgroźniejsze sytuacje powstały pod bramką Kotorowskiego. Bramkarz Kolejorza w drugiej z tych sytuacji dzięki znakomitemu refleksowi zdołał obronić zaskakujący strzał Alessandro Del Piero.

Jak dalej potoczył się ten mecz? Przeczytaj w materiale Zenona Kubiaka na mmpoznan.pl pt.: "Juventus-Lech 3:3. Kolejorz remisuje z wielkim Juventusem!".