Lech Poznań - Wisła Kraków. Gdzie obejrzeć mecz w internecie i telewizji

Transmisja Lech - Wisła. T-Mobile Ekstraklasa
Transmisja Lech - Wisła. T-Mobile Ekstraklasa Łukasz Żołądź
25 kwietnia o godz. 20.30 na stadionie Inea w Poznaniu Wisła Kraków zmierzy się z Kolejorzem.

Lech Poznań - Wisła Kraków, 25 kwietnia, godz. 20.30

Trener Franciszek Smuda ma nie lada problem: aż siedmiu zawodników nie pojedzie do Poznania: Gordan Bunoza, Michał Chrapek, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanovic, Michał Nalepa, Łukasz Garguła.

W sezonie zasadniczym Kolejorz przegrał 0:2 w Krakowie, a w Poznaniu również w stosunku 2:0 pokonał Białą Gwiazdę. Wtedy mecz przy Bułgarskiej w Poznaniu toczył się w iście zimowej aurze, która przez pierwszą połowę sprzyjała zawodnikom Franciszka Smudy. Po przerwie o wyniku spotkania przesądziły gole Luis Henriqueza i Gergo Lovrencsicsa.

Zobacz jak wyglądało ostatnie spotkanie Lecha Poznań i Wisły Kraków:

Wiosną krakowianie zawodzili swoich kibiców. Jedyne zwycięstwo w rundzie rewanżowej odnieśli w Gliwicach. Fatalna seria spowodowała, że Wisła spadła na piąte miejsce i do Lecha traci 4 punkty.

W meczu z Wisłą, piłkarze Kolejorza nie będą wspierani przez swoich najbardziej zagorzałych kibiców. Decyzją wojewody wielkopolskiego, zamknięto tzw. "kocioł" na najbliższe spotkanie.

Transmisja  Lech Poznań - Wisła Kraków

Mecz można oglądać w Canal+ Sport HD. Początek transmisji o godz. 20.25.

Transmisja online  Lech Poznań - Wisła Kraków

Mecz można oglądać w serwisach oferujących streaming z wydarzęń sportowch.

Zobacz: MISTRZOSTWA ŚWIATA w SIATKÓWCE 2014. Mecze w Krakowie [bilety, terminarz]