W tym czasie linie tramwajowe 12 i 18 będą kursowały do Łagiewnik, a kursy linii autobusowej 714 zostaną wydłużona z os. Ruczaj przez ul. Grota - Roweckiego i ul. Brożka do Łagiewnik. Autobus pojedzie z częstotliwością 10 minut. Bilety okresowe wykupione na linię 12 i 18 zachowają ważność na stałych i zmienionych trasach tych linii oraz w linii zastępczej 714.
Wybieramy Superkota! Zgłoś swojego zwierzaka i zgarnij dla niego nagrody!
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?