Kolejne zwycięstwo Wisły Can-Pack! [zdjęcia]

Wisła Can-Pack Kraków drugi raz wygrała w Wielkim Finale Ford Germaz Ekstraklasy. Zobacz zdjęcia dziennikarza obywatelskiego z tego meczu!

Wisła Can-Pack bliżej tytułu mistrza Polski

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków odniosły drugie zwycięstwo nad zespołem CCC. Tym razem krakowianki wygrały 72:60. W rywalizacji do czterech zwycięstw Wisła Can-Pack prowadzi już 2:0.

Sobotnia porażka z Wisłą Kraków tylko podrażniła CCC Polkowice. Polkowiczanki wyszły w niedzielę na parkiet z nastawieniem odrobienia strat. Po bardzo wyrównanej pierwszej kwarcie to właśnie one schodziły do szatni z dwupunktową przewagą (19:17).

Kolejne kwarty to jednak systematyczne odzyskiwanie przewagi Białej Gwiazdy, która wygrała całe spotkanie 72:60.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz Wielkiego Finału również zakończył się zwycięstwem wiślaczek 73:59.

Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice 72:60

(17:19, 15:14, 26:14, 14:13)

Wisła Can-Pack: Ewelina Kobryn 20 (11 zb), Anke De Mondt 16, Taj McWilliams 14, Erin Phillips 12, Milka Bjelica 4, Paulina Pawlak 3, Ana Dabović 3, Nicole Powell 0, Petra Ujhelyi 0.

CCC Polkowice: Jantel Lavender 15, Evanthia Maltsi 13, Agnieszka Bibrzycka 10, Sharnee Zoll 8, Iva Perovanović 8, Valeriya Musina 4, Joanna Walich 2, Agnieszka Majewska 0, Agata Gajda 0.