Kawiarnia Sofa Tarnów

Materiał informacyjny Kawiarni Sofa

Marzenia są cudowne… zwłaszcza te, w których można zasmakować, uraczyć się ich aromatem i głęboko odetchnąć poczuciem satysfakcji. Swych pragnień nie wolno porzucać, nawet jeżeli zdają się być nieosiągalne bardziej od gwiazd. Brzmi, jak frazes? Rozsiądź się wygonie w Sofie i posłuchaj. Zdaje się, że znasz początek tej opowieści.

Nieśpieszne spacery ulicą Wałową pachniały świeżą kawą i słodkościami, a podmuchy rześkiego wiatru wypełniały głowy marzeniami. Nie porzucaliśmy ich, nie zagłuszaliśmy przesunięciem na nieistniejące jutro, lecz czule je pielęgnowaliśmy. Pewnego zimowego wieczora, spowitego tęsknotą za letnią beztroską, w gronie Przyjaciół padły najważniejsze Słowa: „Działamy!”. Jak i Ty, pragnęliśmy miejsca zacisznego, bez zgiełku i kłótni przechodniów stojących w niekończących się kolejkach.

Nie chcieliśmy być jednymi z tych, którzy w biegu odchodzą z małymi zawiniątkami, by zniknąć w wirze codziennych obowiązków… Naszym zamiarem stało się stworzenie azylu, zawieszonego na pograniczu czasu i przestrzeni, do którego upiory pośpiechu i lęków nie mają wstępu. SOFA stała się miejscem, gdzie zatrzymasz się w kojącej ucieczce od rutyny. Tu zaczerpniesz głęboki wdech i zanurzysz się we własnych myślach, lub w rozmowie ze znajomymi.

Jednak atmosfera i komfort to nie wszystko. Wizję naszej kawiarni zabarwiła pasja do produktów najwyższej jakości, dobranych z wielką precyzją specjalnie dla Ciebie i otwartość na Twoje potrzeby. Spójrz, co możemy Ci zaoferować.

https://www.facebook.com/sofatarnow/
https://www.instagram.com/sofatarnow/
https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274788-d10925982-Reviews-Kawiarnia_Sofa_Coffeeshop_Sofa-Tarnow_Lesser_Poland_Province_Southern_Poland.html

Kontakt:

Ul. Wałowa 15
33-100 Tarnów

Tel. 535 700 408

kontakt@sofatarnow.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 7 - 20
Sobota – niedziela: 8 - 21

Wideo

Dodaj ogłoszenie