Sanem będzie można przejechać się w soboty, począwszy od 28 kwietnia do końca sierpnia. Kurs będzie się rozpoczynał przy kaliskim teatrze o godz. 12:00, 14:00 oraz 16:00. Trasa będzie wiodła przez: Plac Wojciecha Bogusławskiego - Częstochowska - Zawodzie - Nowy Świat - Rogatka - Śródmiejska - Główny Rynek - Kanonicka - Parczewskiego - Pl. Jana Pawła II - Pl. św. Józefa - Kolegialna - Sukiennicza - Aleja Wolności - Pl. Wojciecha Bogusławskiego. Kursy odbywać się będą z przewodnikami PTTK, którzy przybliżą historię miasta i jego najbardziej malownicze zakątki Podróż potrwa około 1 - 1,5 godziny. Bilet normalny kosztować będzie 3 złote, a ulgowy 2 złote. Będzie je można nabyć u konduktora w autobusie. W rolę konduktorów wcielą się przewodnicy.
Zabytkowy San będzie kursował w następujące soboty: 28 kwietnia, 5 maja, 12 maja, 26 maja, 2 czerwca, 9 czerwca, 23 czerwca, 30 czerwca, 7 lipca, 14 lipca, 21 lipca, 28 lipca, 4 sierpnia, 11 sierpnia, 18 sierpnia i 25 sierpnia.
Tutaj przeczytasz o historii kaliskiego Sana.
Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!
Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?