Jaki blender do kruszenia lodu i zimnego smoothie

Materiał informacyjny Braun
Blender to urządzenie, które znalazło swoje miejsce w niejednej kuchni. Za popularnością blenderów przemawia ich wielofunkcyjność, łatwość w użyciu, poręczność. Nie każdy jednak blender będzie nadawał się do wszystkich zadań. Jednym z takich zadań jest kruszenie lodu. Trzeba bardzo uważać, żeby urządzenie będące w naszej kuchni nie skończyło w śmietniku po próbie wykonania kruszenia lodu do pysznego i zdrowego zimnego smoothie. Najlepiej więc wyposażyć się w przetestowane urządzenie, wykonane z najwyższej jakości elementów. Musi być to również blender z funkcją kruszenia lodu, a więc tak zaprojektowany, żeby bez problemu mógł wykonać kruszenie lodu w domu. Jaki zatem blender do lodu będzie najlepszy?

Jaka moc blendera do kruszenia lodu

Szybkie i skuteczne kruszenie lodu przez blender można wykonać urządzeniem, które posiada silnik o odpowiedniej mocy, radzący sobie bez problemu z najtwardszymi składnikami. Dzięki mocnemu silnikowi blender nie tylko skruszy lód, ale pozwoli na przygotowanie wielu smakowitych dań. Dobry silnik w blenderze, to po pierwsze moc, a po drugie wydajność pozwalająca na długotrwałą pracę, bez konieczności przerywania pracy silnika. Najlepszym testem na jakość blendera jest sprawdzenie jego możliwości podczas robienia humusu, o czy można przeczytać w artykule:

Dobry blender ręczny musi przejść test hummusu. Maia Sobczak z Qmam Kaszę testuje Braun Multiquick 9.

Tak samo wydajny silnik jest konieczny w przyrządzaniu humusu, jak i w kruszeniu lodu do orzeźwiającego smoothie. Dzięki postępowi technologicznemu projektanci i inżynierowie tworzą obecnie coraz bardziej doskonałe produkty wprowadzając jeszcze bardziej wydajne ostrza, które nie tylko jeszcze bardziej skutecznie wykonują swoją pracę, ale także oszczędzają energię.

Końcówki do blendera - stawiaj na wielofunkcyjność

Dobry blender to nie tylko taki, który zapewni kruszenie lodu w domu, ale będzie przydatny w przyrządzaniu całego zestawu różnorakich posiłków. Najlepsze blendery umożliwiają przygotowywanie zdrowych i orzeźwiających smoothie, koktajli, czy drinków, do których pokruszony lód nadaje się idealnie, ale także pysznych zup krem, doskonałych sosów i dressingów o idealnej konsystencji, smacznych potrawek, dań dla dzieci. Wielofunkcyjne blendery pozwalają na eliminację problemu z wyborem pomiędzy takimi urządzeniami jak blender ręczny, blender kielichowy oraz malakser. Dziś można nabyć blender, który dzięki atrakcyjnemu zestawowi funkcjonalnych przystawek spełnia jednocześnie funkcje wszystkich tych trzech urządzeń.

Blender do kruszenia lodu i innych zadań specjalnych

Blender łączący w sobie funkcje wielu kuchennych urządzeń, to marzenie, które zostało spełnione przez niemiecką firmę Braun. Blender Multiquick 9 to najnowszy produkt, który wprowadza to urządzenie w nową erę blendowania. Blender doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Urządzenie jest jednocześnie blenderem ręcznym, a dzięki zastosowaniu wielu funkcjonalnych przystawek spełnia funkcję blendera kielichowego oraz malaksera. Multiquick 9 został wyposażony w wydajny silnik o mocy 1000 W! Moc ta gwarantuje radzenie sobie z najbardziej twardymi składnikami, a dzięki zastosowaniu specjalnej przystawki jest to blender do kruszenia lodu, z pomocą którego bez problemu przygotuje się doskonałe smoothie oraz inne orzeźwiające koktajle i napoje.

Regulacja prędkości silnika w blenderze

Zastosowana technologia w blenderach Braun umożliwia wygodną pracę. Optymalna siła ssania pozwala na łatwe utrzymanie urządzenia i kontrolę jego pracy. Regulacja prędkości silnika, dzięki technologii Smart Speed, umożliwia łatwą kontrolę nad pracą urządzenia, co odbywa się poprzez zwiększenie lub zmniejszenie nacisku na przycisk. Funkcja ta umożliwia dostosowywanie obrotów ostrzy bez konieczności przerywania pracy.

Ruchome ostrza w blenderze

Dodatkowym atutem są technologie ACTIVEBlade oraz PowerBell PLUS zwiększające wydajność urządzenia. Polegają one na użyciu ruchomych ostrzy oraz ruchomej stopy, przez co zwiększony jest obszar cięcia i eliminowane martwe pole, dzięki czemu praca odbywa się znacznie szybciej, co pozwala oszczędzać zarówno urządzenie, jak i energię.

Bez chlapania podczas blendowania

Blender Multiquick 9 firmy Braun wyposażono w technologie SPLASHControl eliminującą chlapanie podczas blendowania. Dopełnieniem jest niezwykła wygoda w użyciu dodatkowych akcesoriów poprzez system EasyClick +. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze oraz czyszczeniu. Jego moc pozwala na blendowanie każdego ze składników spożywczych, a wydajność na doskonałą pracę i osiąganie najlepszych efektów kulinarnych. Urządzenie to jest stosowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy, ciesząc się najlepszymi opiniami. Z Multiquick 9 wykonasz najbardziej zaawansowane zadania oraz przeniesiesz swoją kuchnię w przyszłość.

Z kruszeniem lodu poradzi sobie także blender mający 750 – watowy silnik, zapewniający aż 13300 obrotów na minutę. Jest to Braun Multiquick 7. Poniżej zamieszczono filmik prezentujący tę funkcję: Jaki blender wybrać do kruszenia lodu? | Braun Multiquick 7 z szatkownicą 1250 ml

Wideo

Dodaj ogłoszenie