Polecamy

Numer 5: 	Jungle Adventure, Atlantis i Swiss Water Cups – wodne spływy dla każdegoJest to pakiet trzech niesamowitych spływów wodnych
[4/9]

Jak przetrwać upały? Najlepsze wodne atrakcje w Energylandii w Zatorze [TOP 7]

Numer 5: Jungle Adventure, Atlantis i Swiss Water Cups – wodne spływy dla każdego

Jest to pakiet trzech niesamowitych spływów wodnych. Każdy inny, więc spróbować należy wszystkich. Swiss Water Cups to łagodna, relaksująca przejażdżka, idealna dla najmłodszych. Atlantis to spływ z lekką nutką przygody. Są tam fale, rwąca rzeka, ale jest to nadal spokojna, rodzinna atrakcja. Ostatnim z trzech spływów jest Jungle Adventure – najbardziej ekstremalny. Nurt na jego trasie jest nieprzewidywalny, a woda spadająca z okolicznych skał wprowadza niemały zamęt pośród korzystających z atrakcji.


Żar leje się z nieba, nie łatwo przetrwać taki upał. Czas może jednak umilić wizyta w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Tam znajduje wiele atrakcji wodnych. Na szczególną uwagę zasługują zjeżdżalnie i kolejki, na których faktycznie można się trochę pochlapać. Przedstawiamy propozycję TOP 7 najlepszych wodnych atrakcji w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Najnowsze wiadomości

reklama