Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty "Kawałki umierania, całość życia"

  Mamu Space
  Kraków, ul. Św. Agnieszki/1/20

  09:30 - 17:30 Sobota, 9 listopada

  • 150zł

  “A warrior thinks of death when things become unclear. The idea of death is the only thing that temper our spirit”. Carlos Castaneda, The Wheel of Time

  Wydalanie to słowo, ktore rzadko pojawia się w zaproszeniu na warsztaty. A jednak warsztaty 9 listopada będą koncentrowały się wokoł tego tematu. Dlaczego to tak ważne, aby się temu przyjrzeć? Ponieważ ten akt oferuje szczegolną szansę, aby wykorzystać to wszystko, co wydaje się niepożądane w naszym życiu, do realizacji tego, do czego dążymy.

  Sztuka pracy w czasie, gdy Słońce znajduje się w znaku Skorpiona, polega na zdobyciu zrozumienia, opartego na własnym doświadczeniu, autentycznej natury tego, co powszechnie postrzegane jest jako straszne, związane ze śmiercią, odrzucone i wyparte. W tym kontekście, celem “wydalania” nie jest pozbycie się niechcianych emocji aby znaleźć się ponownie w dobrostanie. Wydalanie rozumiane jest tutaj jako poświęcenie, zgodnie z oryginalnym znaczeniem tego słowa : sacrifice – z łaciny „sacrificium “uczynić świętym”.

  Zapraszam w podroż, gdzie to, co chcieliśmy wyrzucić ze swojego życia, pokaże nam swoje własne piękno i znaczenie. Warsztaty, gdzie pozwalając umrzeć, robimy miejsce na coś nowego. Warsztaty, gdzie podrożujemy do korzeni, korzystając z ciemności, ktora spowiła Ziemię, po to aby odnaleźć własne światło.

  Warsztaty "Kawałki umierania, całość życia", Krakow, 9 listopada br., godz. 9.30-17.30, Krakow, Mamu.Space, Świętej Agnieszki 1/20, 30-071 Krakow.

  O mnie: Prawniczka, coach i trener. Moje warsztaty stanowią połączenie rożnych nurtow, z ktorymi pracuję od lat : Pahai Interdimentional, Porozumienia Bez Przemocy, ustawień rodzinnych, astroszamanizu i pracy z grupami (Tuff Leadership Training). Do 5 lat prowadzę spotkania Death Cafe.

  Cena : 150 zł osoby. Jeśli cena miałaby być przeszkodą w Twoim udziale w warsztatach, proszę o kontakt, a razem poszukamy rozwiązania.

  Kontakt: przez FB lub mail kasia@pahai.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najpopularniejszy Trener Personalny

  Najpopularniejszy Trener Personalny