Wybierz region

Wybierz miasto

  Mycielscy - hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? - finał projektu

  Klub Aneks - oddział Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
  Kraków, ul. Andrzeja Mycielskiego/11, +48 12 685 00 34

  14:00 - 17:00 Sobota, 19 października

  • Wstęp wolny

  Wszystkich miłośnikow historii lokalnej, mieszkańcow Łucznowic i okolic, znawcow i odkrywcow dziejow Nowej Huty zapraszamy do udziału w zakończeniu projektu „Mycielscy - hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”. Impreza finałowa projektu, ktory uzyskał dotację Instytutu Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości” odbędzie się 19 października w godz. 14.00-17.00 na terenie Dworu Mycielskich (ul. A. Mycielskiego 11), w ktorym działa Klub Aneks Ośrodka Kultury Krakow-Nowa Huta oraz otaczającym go parku.
  W ramach wydarzenia przewidziano otwarcie wystawy plenerowej dokumentującej dzieje Łuczanowic, grę terenową, rekonstrukcję historyczną oraz konkursy z zagadkami związanymi z rozkwitem dawnych hrabiowskich dobr, rodem Mycielskich czy historią Galicji oraz Krakowa. Impreza finałowa jest wspołrealizowana przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Wadowie, ktora brała udział w spotkaniach warsztatowych.
  Ośrodek Kultury Krakow-Nowa Huta zaprasza do wspolnej sentymentalnej wędrowki w czasie i do odkrywania dworskich tajemnic!
  Sfinansowano ze środkow Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.
  Wstęp wolny.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Co wiesz o "Kilerze"? [QUIZ]