II liga siatkówki kobiet: AZS SKAWA UEK wygrywa pierwszy mecz play-off

siatkowka-w-obiektywie.pl
Wczoraj na własnej hali zespół Tomasza Klocka i Przemysława Płaczka gładko pokonał podopieczne Lesława Kędryny 3:0.

Wspaniale przygotowane 'Ekonomistki' nie dały sobie urwać nawet jednego seta. Blok, piorunująca zagrywka i wspaniała obrona pozwoliły w drugim secie wygrać gospodyniom 25:8.

W trzecim secie Wisła AGH Kraków próbowała jeszcze walczyć, lecz w końcówce seta inicjatywę w grze przejęła SKAWA.

Dla wszystkich kibiców słodki poczęstunek przygotował sponsor 'ekonomistek' - SKAWA Wadowice.

AZS SKAWA UEK 3:0 Wisła AGH Kraków
(25:20, 25:8, 25:23)

Dzisiaj o 11:00 na hali UEK rozpocznie się kolejny mecz w walce o awans do pierwszej ligi.

Przypomnijmy, że walka obu zespołów toczy się do trzech wygranych.

Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia.