Artur Bogacki
Siatkarze AZS AGH wygrali połowę z 30 meczów rundy zasadniczej I ligi
Siatkarze AZS AGH wygrali połowę z 30 meczów rundy zasadniczej I ligi Andrzej Banas
W meczu 30. kolejki, ostatniej w rundzie zasadniczej, AZS AGH Kraków przegrał na wyjeździe z Gwardią Wrocław.

Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

AZS AGH: Krawiecki, Grzymała, Janusz, Kraut, Kozłowski, Tokajuk, Czyrek (libero) oraz Fenoszyn, Świdroń, Borkowski, Dulski, Miniak.

Wynik meczu ostatniej kolejki nie miał większego znaczenia dla AZS AGH, Gwardia walczyła o 3. miejsce przed play-off. Najciekawszy był I set, gospodarze mieli już 7 pkt przewagi (12:5), ale końcówka była zacięta (22:22).

Krakowianie sezon ukończyli na 10. miejscu w stawce 16 zespołów. Z 30 meczów wygrali 15 i osiągnęli podstawowy cel, jakim było zapewnienie sobie utrzymania. Przez pewien czas mieli też szansę na lokatę w czołowej „8” i grę w play-off, ostatecznie zabrakło do tego 6 punktów.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0