I liga hokeja<br><font color="#006699"><b>Gazeta Krakowska</font></b>

Żuk
KH Sanok - CRACOVIA 3:6 (2:1, 1:3, 0:2). Bramki: 1:0 Rąpała 3, 1:1 Witowski (Kociołek, Gąska) 18, 2:1 Kostecki (Samek) 20, 2:2 Pawlik (Drozdowicz) 24, 2:3 Witowski 25, 2:4 Drozdowicz (Pawlik, Bączkowski) 30, 3:4 G.

KH Sanok - CRACOVIA 3:6 (2:1, 1:3, 0:2). Bramki: 1:0 Rąpała 3, 1:1 Witowski (Kociołek, Gąska) 18, 2:1 Kostecki (Samek) 20, 2:2 Pawlik (Drozdowicz) 24, 2:3 Witowski 25, 2:4 Drozdowicz (Pawlik, Bączkowski) 30, 3:4 G. Brejta (Rąpała) 31, 3:5 Drozdowicz 45, 3:6 Witowski 57. Sędziował D. Picewicz z Bierunia. Kary: 6 i 6 min. Widzów 600.

CRACOVIA: Kosiński - Ujwary, Ślusarek, Bialik, Pawlik, Drozdowicz - Dudek, Kozendra, Raszewski, Kociołek, Witowski - Pomykała, Gąska, Bączkowski, Krauzowicz, Małysa.

Ten mecz miał istotne znaczenie dla gospodarzy, którzy walczą o trzecią pozycję przed play off, natomiast krakowianie drugie miejsce mają już zagwarantowane. Mecz był wyrównany, częściej atakowali gospodarze, ale robili to bardzo chaotycznie. Po odbiciu się krążka od ręki Kosińskiego zdobyli pierwszego gola, z końcem tej tercji wyszli na prowadzenie. Krakowianie jednak z animuszem przystąpili do kolejnej odsłony. Dwa gole zdobyli po kontrach - Witowski na 1:1 i po najładniejszej akcji meczu w 30 min - Bączkowski, Pawlik i Drozdowicz wymienili między sobą podania atakując od własnej bramki. Wcześniej, w ciągu pół minuty krakowianie wyszli na prowadzenie. Bramkarz gospodarzy - Malinowski skapitulował jeszcze dwa razy - zawalił piątą bramkę. O tym czy Sanok będzie rywalem ,pasów" w play off zadecyduje jego niedzielny mecz z Polonią. Cracovia o godz. 20 podejmuje SMS I.

W drugim meczu: Polonia Bytom - SMS II 4:5.