Hutnik wygrywa w Zielonkach [relacja dziennikarza obywatelskiego]

nowohucki
Drużyna Hutnika Nowa Huta wygrała w czwartek w Zielonkach 3:0. Dzięki zwycięstwu Hutnik awansował na trzecie miejsce w tabeli.

Hutnik Nowa Huta : Orzeł Piaski Wielkie 2:0

W 29 min. Stanek zdecydował się na atomowy strzał z 25 m i dał prowadzenie Hutnikowi. Ten sam zawodnik próbował powtórzyć swój wyczyn w 39. min., ale tym razem piłka przeleciała obok bramki gospodarzy. Hutnik zdołał zadać jeszcze jedno uderzenie przed przerwą. Po zagraniu z rzutu rożnego Nawrota Jurkowski z bliska skierował piłkę do bramki.

W 85. min. zawodnicy Hutnika dopięli swego i zdobyli trzecią bramkę.

Zieleńczanka Zielonki : Hutnik Nowa Huta 0:3 (0:2)
0:1
M. Stanek 29,
0:2 A. Jurkowski 44,
0:3 K. Białkowski 85.

Sędziował Krzysztof Budnik (Nowy Sącz).
Żółte kartki: Pogan, T. Kawa, Krzysztonek.
Widzów 500. ( w tym ponad 300 z Nowej Huty)

Zieleńczanka: Michalec - Baran, Kuciel, Kukla, Dudek (46. Katarzyński), Kierzkowski (89. Bulak), Duda (46. Zgoda), Słota (86. Krzysztonek), Szumiec, Pogan, T. Kawa.

Hutnik: Kusak - Urbaniec, Jurkowski, Lipowiecki, Guja, Nawrot, Gamrot, Wrona (75. Kozak), Stanek (70. Zdziński), Cichy (85. Krawczyk), Białkowski (89. Antoniak).

LKS Mogilany – Hutnik Nowa Huta 2-9 (1-7)
2:9 Lubera 62.

Hutnik: Jasowicz (65. Marosek) – Żelasko (60. Cieśla), Dudek, Górka (65.. Cyganek) –Lampart, Tyrka (60. Ł. Białkowski), Sierakowski (65. R. Nawrot), Murzyn – Witek (54. Krawczyk), Lubera (70. J. Orłowski), P. Warylak.

Nowohuccy juniorzy rozgromili 2:9 LKS Mogilny! W rozegranym we wtorek spotkaniu 3. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych Hutnik Nowa Huta rozgromił na wyjeździe LKS Mogilany 9-2.
Już po pierwszej połowie hutnicy prowadzili 7-1 i nie było żadnej wątpliwości, kto jest drużyną znacznie lepszą. W drugiej połowie Hutnik zagrał nieco spokojniej, ale i tak podwyższył wynik.
Po 3 kolejce Hutnik prowadzi z kompletem punktów i stosunkiem bramek 18-3!

Już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia

Już w najbliższą niedzielę, Hutnik będzie miał okazję na przedłużenie zwycięskiej passy. Na Suchych Stawach zawodnicy Hutnika Nowa Huta, o godzinie 17 podejmować będą drużynę z Trzebini, tamtejszy MKS, który plasuje się z dorobkiem 4 punktów na 9 miejscu w tabeli.

Napisz tekst, opublikuj zdjęcia i wygraj nawet 500 zł!

Każdy, kto opublikuje artykuł lub fotoreportaż w MMKrakow.pl automatycznie weźmie udział w konkursie dziennikarstwa obywatelskiego. Redakcja MM co miesiąc wybierze autorów najlepszych prac i rozda nagrody pieniężne o łącznej wartości 500 zł.