Hutnik Kraków pozostaje w III lidze

Hutnik Kraków pozostaje w III lidze. W decydującym starciu krakowski zespół przegrał z Jeziorkiem Iława 0:1 i marzenia o awansie muszą poczekać do następnego sezonu.

W pierwszym meczu barażowym Hutnik przed własną publicznością nieszczęśliwie zremisował 1:1 z Jeziorkiem, tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania. By awansować do II ligi musiał wygrać, bądź zremisować przynajmniej 2:2 mecz rewanżowy. Piłkarze Hutnika pokazali na boisku wolę walki, przez co zyskali duży szacunek w oczach rywala oraz jego kibiców. Jednak szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. W 82 minucie spotkania Łukasz Hermaciński zagrał piłkę do Tomasza Sedlewskiego, który zdobył jedyną a zarazem decydującą bramkę w meczu.

Tym samym Jeziorak pozostaje w II lidze, natomiast Hutnik Kraków musi kolejnej szansy upatrywać w nadchodzącym sezonie.

Jeziorak Iława - Hutnik Kraków 0:1