Hutnik Kraków: Porażka w siatkówce, mecz towarzyski z Podbeskidziem w piłce nożnej [materiał DO]

W pierwszym po IX latach meczu ligowym siatkarze Hutnika ...
W pierwszym po IX latach meczu ligowym siatkarze Hutnika ... Nowy Hutnik 2010
W pierwszym po IX latach meczu ligowym siatkarze Hutnika przegrali 1-3 z zespołem Grunwaldu Chełmek. Poza wynikiem wszystko mogło jednak cieszyć: świetna młoda i zmotywowana drużyna, zaangażowany trener i wspaniała publiczność, która mimo niekorzystnego wyniku gorąco dopingowała drużynę Hutnika.

Hutnik-Mogilany 1:2. Druga porażka nowohucian

W pierwszym secie goście zdecydowanie dominowali nad Hutnikiem i wygrali go 25-17. W drugim secie hutnicy pokazali, na co ich stać i wygrali go 25-19. Pełen dramaturgii był trzeci akt tego widowiska, bo choć Hutnik długo prowadził, to nie udało mu się wygrać, choć w pewnym momencie wynik brzmiał 23-21 dla nowohucian. Końcówkę lepiej psychicznie wytrzymali goście i to oni wygrali tę partię 23-25. W ostatnim secie Grunwald stopniowo powiększał przewagę i wygrał ostatecznie 20-25 i cały mecz 1-3.

UKS Hutnik Dobry Wynik KRAKÓW - UKS Grunwald Chełmek 1:3
(17:25, 25:19, 23:25, 20:25)

Hutnik: Madej, Mroczek, Komenda, Kołek, Dutkiewicz, Janawa, Karmowski, Płecha, Klimczak oraz Kluczyński (libero), Zych (libero).
Trener: Janawa.

Piłka Nożna: 7 października Hutnik - Podbeskidzie

Już w piątek, 7 października o godzinie 20:00 mecz Hutnik-Podbeskidzie. Po 9 latach przerwy Hutnik znowu zagra z klubem z Ekstraklasy. Będzie to okazja do zobaczenia, jak drużyna pod wodzą Andrzeja Paszkiewicza poradzi sobie z rywalem z Ekstraklasy. Dodatkowego smaczku doda wizyta na Suchych Stawach byłego trenera Hutnika Roberta Kasperczyka, obecnie prowadzącego zespół gości. Mecz ma charakter charytatywy - podczas spotkania będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla ofiar katastrofy lotniczej, do jakiej doszło w Nowej Hucie Pobiedniku w sierpniu br., gdy na jeden z domów, zamieszkały przez wielodzietną rodzinę, spadł samolot Cessna. Bilety będzie można nabywać w kasach stadionu od godz. 19:00.
Czynne będą kasy od strony ul. Klasztornej oraz od strony budynku klubowego.

Przypominamy, że tak jak na wszystkie mecze Hutnika obowiązuje ograniczenie pojemności stadionu do 999 miejsc. W związku z powyższym nie będzie możliwości sprzedaży większej ilości miejsc.

Bilety-cegiełki na to spotkanie są stosunkowo tanie:
10 PLN (normalny)
5 PLN (bilet ulgowy - kobiety, dzieci w wieku 13-16 lat lat po okazaniu legitymacji).
Dzieci do lat 12 wchodzą na ten mecz za darmo.

Z uwagi na towarzyski i charytatywny charakter meczu nie będą przyjmowane zorganizowane grupy kibiców gości.

Napisz tekst, opublikuj zdjęcia i wygraj nawet 500 zł!

Każdy, kto opublikuje artykuł lub fotoreportaż w MMKrakow.pl automatycznie weźmie udział w konkursie dziennikarstwa obywatelskiego. Redakcja MM co miesiąc wybierze autorów najlepszych prac i rozda nagrody pieniężne o łącznej wartości 500 zł.