Hokej. Cracovia przegrała z Jastrzębiem [ZDJĘCIA]

(AS)
Cracovia przegrała z Jastrzębiem 1:2.
Cracovia przegrała z Jastrzębiem 1:2. fot. Anna Kaczmarz
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (1:0, 0:2, 0:0). Bramki: 1:0 Dvorzak (Wajda, Valczak) 20, 1:1 Polodna (Bordowski) 24, 1:2 L. Laszkiewicz (Pastryk) 31.

Cracovia: Radziszewski - Noworyta, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Słaboń, McCauley - Kłys, Wajda, Wiśniewski, Valczak, Dvorzak - Dąbkowski, Liotti, Stoklasa, Pasiut, Kalus - Kruczek, Witowski, Fraszko, Kozłowski, Kisielewski.

JKH: Odrobny - Nemeczek, Rompkowski, L. Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Bryk, Protivny, Drzewiecki, Steber, Plichta - Aleksyuk, Kulas, Danieluk, Bondariew - Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

Sędziował: Maciej Pachucki. Kary: 12 - 12 min. Widzów: 1400.

Pierwsza tercja należała do gospodarzy, którzy mieli kilka bardzo dobrych okazji, ale dopiero na 59 sekund przed jej zakończeniem Petr Dvorzak atomowym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola.

Na początku drugiej tercji fatalny błąd Marcina Wiśniewskiego wykorzystali goście i był remis. Po tej bramce odmieniły się losy meczu, teraz groźniej atakowali goście, bliski szczęścia był były gracz Cracovii Leszek Laszkiewicz, ale po jego strzale krążek trafił w słupek. W 31 min goście wyszli jednak na prowadzenie, Cracovia grała w przewadze, ale straciła krążek, z kąta uderzał Laszkiewicz, Rafał Radziszewski nie domknął rękawicy i "guma" wpadła do siatki.

W trzeciej tercji "Pasy" ostro natarły, ale potem na ich grę miały wpływ liczne kary. "Pasy" grały bardzo nerwowo i chaotycznie, nie zagroziły bardzo pewnie broniącemu Przemysławowi Odrobnemu.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!