Hokej. Cracovia oddala się od tytułu

pb
W piątym finałowym meczu hokejowej Ekstraligi Comarch Cracovia uległa na własnym lodowisku GKS-owi Tychy 1:3 (0:1, 1:0, 0:2). Tym samym to goście są bliżsi zdobycia mistrzowskiego tytułu.

Mecz lepiej rozpoczęli tyszanie, którzy prowadzenie objęli już w 4. minucie gry po trafieniu Martina Vozdecky'ego. "Pasy" wyrównały dopiero na początku drugiej tercji a autorem gola był Krystian Dziubiński.

W końcówce meczu w odstępie zaledwie 1,5 minuty do bramki krakowian trafił Josef Vitek dając GKS-owi cenną wygraną.

W rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzą tyszanie 3:2.

Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)