Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy

  Sofimed - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie dla Kobiet, Kraków, ul. Norymberska 10C, telefon i godziny otwarcia

  adres:
  30-376 Kraków,
  tel:
  782 272 782 lub 12 263 63 62
  www:
  http://www.sofimed.pl/kontakt.php
  Zobacz na mapie
  Mówimy po angielsku Dojazd komunikacją miejską Mówimy po niemiecku Ułatwienia dla niepełnosprawnych Parking

  Jesteśmy lekarzami różnych specjalności ale łączy nas wspólna pasja – zdrowie kobiety. Skupiamy się na diagnostyce oraz profilaktyce i leczeniu chorób kobiecych a także na prowadzeniu ciąży od samego początku z pełną diagnostyką tego okresu. Wykonujemy badania genetyczne w celu wykrycia rodzinnej predyspozycji do chorób nowotworowych, takich jak rak piersi, rak jajnika, rak jelita grubego czy czerniak złośliwy.

  Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny – aparat Voluson 730 Expert firmy General Electric, wykonujący badania w technice 3D/4D, aparat Logiq P5 GE, wysokiej klasy kolposkop PZO pozwalający na dokładną diagnostykę szyjki macicy. Wszystkie aparaty posiadają monitory dla pacjentek, pozwalające na obserwację przez nią przebiegu badania, omawianie z lekarzem wyników oraz rejestrację obrazów na płycie CD i DVD

  Nasz gabinet proponuje wszystkim Paniom – od pierwszej w życiu wizyty u ginekologa – specjalistyczną opiekę nad waszym zdrowiem, a gdy nadejdzie czas ciąży – również nad zdrowiem waszego nienarodzonego dziecka. W Sofimedzie dbamy o Twoje Zdrowie – oszczędzamy Twój czas.

  W Gabinetach SOFIMED działa autoryzowany punkt pobrań Laboratorium SYNEVO. W godzinach 7:30-13 od poniedziałku do piątku pobieramy materiał do badań analitycznych.


  Rejestracja telefoniczna
  Poniedziałek-Piątek
  w godzinach: 8-13 i 15-19

  Zgłoś nieaktualne dane