Fatalny weekend krakowianek

rodzyn3k
rodzyn3k
W sobotę i w niedzielę siatkarki rozegrały mecze czwartej kolejki piłki siatkowej kobiet. Niestety, obie drużyny z Krakowa na wyjeździe przegrały swoje mecze.

AZS AGH Wisła Kraków została pokonana przez drużynę która znajdowała się na 9. miejscu po trzeciej kolejce. 3:0 to fatalny wynik jak na dotychczasowe poczynania Wisły.

AZS SKAWA UEK przegrała drugi mecz z rzędu z niżej klasyfikowanym zespołem z Tarnobrzegu. Gospodynie nie dały szans Akademiczkom i w pierwszym secie wygrały 25:10. Kiedy w trzecim secie AZS UEK wygrała 18:25 nadzieje powróciły, lecz mocne rywalki wygrały czwartego seta do 19 i cały mecz 3:1. Po porażce zespół Akademiczek przesunął się w dół tabeli na piąte miejsce ustępując zespołowi z Myślenic.