Czy technologie niszczą psychikę dzieci?
Foreman/Drzewiecki to duet który powstał 3 lata temu w Krakowie. Tworzą go wokalista i klawiszowiec popularnej grupy Pudelsi.
- Jesteśmy muzykami współpracującymi ze sobą od wielu lat i postanowiliśmy stworzyć swój własny wizerunek artystyczny, oparty na doświadczeniu i pasji każdego z nas. To nasza nowa droga, a zarazem wyzwanie. Gramy swoje kompozycje w stylu urban folk, ambient, w klimacie krakowskich piwnic. Teksty Foremana, tym razem w jeszcze innej odsłonie, mniej mrocznie - mówią artyści.
Utwór “Podgórskie Tango” jest zainspirowany przeżyciami rodowitego Podgórzanina – Piotra Foremana Forysia, poetycko i magicznie opowiada o miłości do krakowskiej dzielnicy Podgórze.
Oprócz Piotra Foremana Forysia i Adama Drzewieckiego w nagraniu wzięli udział: Agnieszka Duszyńska – wiolonczela, Marek Piątek – gitara, Grzegorz Ornette Stępień – gitara basowa oraz Artur Malik - perkusja.
- Policja poszukuje tych przestępców z Krakowa. Nowe listy gończe
- Najlepsze punkty widokowe na Tatry. TOP 10 miejsc, które Cię zachwycą! MAPY i OPISY
- Kraków z lat 90. To było inne miasto, inna epoka i czas zmian
- Horoskop na czerwiec 2023 dla wszystkich znaków zodiaku
- W małopolskich lasach już rosną grzyby! Pierwsze okazy robią wrażenie
- Pierwsi plażowicze pojawili się już na Zakrzówku. Można już kąpać się tam legalnie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?