Cracovia zremisowała w Kielcach

W ostatnim sobotnim spotkaniu 5. kolejki Ekstraklasy Cracovia zremisowała z Koroną Kielce 1:1.

Goście z Krakowa wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Derbicha z lewej strony boiska, Matusiak strzałem głową pokonał Cierzniaka.

Do końca pierwszej połowy, gra toczyła się głównie w środku boiska i do szatni to zawodnicy Cracovii schodzili z jednobramkową przewagą.

W kolejnych 45. minutach gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Udało się to brazylijskiemu pomocnikowi Korony. W 47. minucie Edi potężnie uderzył z około 30 metrów i było już 1:1.

Podopieczni Oresta Lenczyka mogą mówić o sporym szczęściu. W 86. minucie po uderzeniu Kiełba powinno być 2:1 dla Korony, ale Cracovię uratował słupek.

Korona Kielce - Cracovia 1:1 (0:1)
0:1 Matusiak 13'